Styczniowy VIP Event EFI z drukarkami Pro 32r+ i Pro 30f

- reklama -

EFI i polski dystrybutor tej marki – Atrium Centrum Ploterowe – zapraszają 28-29 stycznia 2020 na VIP Event w Brukseli podczas, którego zaprezentują najnowocześniejsze urządzenia do druku LED.

Podczas 2-dniowego spotkania w europejskiej siedzibie EFI z Zaventem pod Brukselą, można będzie zapoznać się z dwoma najnowszymi drukarkami wielkoformatowymi amerykańskiego producenta. Pierwsza z nich to rolowy EFI Pro 32r+ o szerokości roboczej 3.20 metra. Drugi to „pełnowymiarowy” flatbed – EFI Pro 30f.

- reklama -

Pierwszego dnia uczestnicy będą mieli okazję podczas kolacji poznać innych właścicieli firm oraz zespół EFI. Drugiego dnia, już w Centrum Obsługi Klienta EFI, odbędą się demonstracje najnowszych, produkcyjnych drukarek EFI, w tym wspomnianych EFI Pro 32r+ i EFI Pro 30f.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Szczegóły na stronie Atrium Centrum Ploterowe.

EFI Pro 32r PLUS – szybka, rolowa drukarka LED (3.20m)

Nowy EFI Pro 32r+ (PLUS) to sukcesor EFI Pro 32r. Najbardziej zauważalna różnica między tymi modelami to wzrost wydajności, z 207 na 265 m2/h!

EFI Pro 32r+ to wielofunkcyjne urządzenie, zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić wzrost konkurencyjności i rentowności przedsiębiorstwa. Na początek oznacza to radykalne zwiększenie wydajności . Dodatkowo posiadacze takiego urządzenia, będą mogli zaoferować swoim klientom bogatszy wybór zastosowań – włącznie z wydrukami atramentem białym, na tkaninach i wydrukami dwustronnymi – na znacznie szerokim spektrum typowych i nietypowych podłoży. A wszystko to przy niższych kosztach eksploatacji wynikających z niższego zużycia tuszu i niższych opłat za energię.

Połączenie wszystkich tych zalet sprawia, że drukarka wielkoformatowa EFI Pro 32r+ jest w stanie zmienić sytuację w firmie. Dzięki jednej maszynie można zdobyć więcej zleceń, wyeliminować outsourcing, skrócić czas realizacji zadań i przyjmować większe zamówienia bez obaw o możliwości ich realizacji. Wszystko to umożliwia sprawdzona i niezawodna platforma LED firmy EFI.

Na pokładzie Pro 32r+ znajduje się technologia UltraDrop. To największa innowacja w druku atramentowym ostatnich lat. Wymagający klienci oczekują najwyższej jakości obrazu, maksymalnej wyrazistości i niezrównanych możliwości technicznych. Dlatego właśnie opracowana przez firmę EFI technologia UltraDrop zapewnia jeszcze mniejszą objętość kropli i jeszcze większą kontrolę precyzji druku.

Rezultaty robią oszałamiające wrażenie. Głowice drukujące w EFI Pro 32r+ wystrzeliwują krople o objętości 7 pikolitrów oraz umożliwiają nakładanie się wielu kropel na siebie (technologia zmiennej wielkości kropli w skali szarości). Jakość wydruku w wysokiej rozdzielczości przekłada się na niezrównane wygładzenie cieni, gradientów i przejść kolorów. Znakomita jakość tekstu o wielkości 4 pt, zarówno przy standardowej, jak i wysokiej jakości wydruku to mniejsza liczba tzw. „satelitów” i większa czytelność w każdym trybie drukowania.

- reklama -

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.