2 czerwca Heidelberg Polska wspólnie z Zarządem Karl Knauer Poland zaprasza Państwa na transmisję on-line, na uroczystość przecięcia wstęgi na maszynie Speedmaster XL 106-6+LYYL UV. Po raz pierwszy w Polsce obie firmy podzielą się wspólnymi doświadczeniami dotyczącymi funkcjonowania modelu subskrypcyjnego w praktyce. Ze względów na wyjątkową sytuację i ograniczenia, jakie niesie ze sobą pandemia Covid-19, uroczystość będzie miała charakter kameralny i będzie transmitowana na żywo. Po oficjalnym przecięciu wstęgi na maszynie zakupionej w modelu subskrypcyjnym, Heidelberg Polska zaprasza na ostatni Online Webinars z cyklu Akademia Heidelberga transmitowany bezpośrednio TUTAJ!

Zarządzanie zmianami w branżySynchronizacja człowieka, maszyn i procesów

Dzięki modelowi subskrypcji Heidelberg otwiera nowe perspektywy pod względem relacji klient-dostawca dbając o interesy wszystkich zaangażowanych stron. Przy około 60 umowach w dwunastu krajach, ten model biznesowy jest wciąż zbyt nowy, aby móc w pełni opisać i ocenić jego pełny zakres, ale „Subskrypcję Heidelberga” należy rozumieć jako współgranie technologii i indywidualnych konsultacji, a zatem nie jest produktem, który drukarnie mogą w razie potrzeby kupić prosto z półki.

Dzięki modelowi subskrypcyjnemu Heidelberg koncentruje się na rosnącym trendzie opłat za użytkowanie również w sektorze inżynierii mechanicznej, w którym klienci płacą tylko za usługi, z których korzystają, czyli płacą za końcową produkcję przemysłową, tj. liczbę wydrukowanych arkuszy.

Skalkulowana opłata za arkusz obejmuje korzystanie z całego sprzętu (maszyny drukujące i introligatorskie, inne maszyny i urządzenia i oprogramowanie itp.), koszt materiałów eksploatacyjnych, takich jak płyty drukarskie, farby, lakiery, środki myjące i obciągi oraz szereg usług i opiekę ukierunkowane na wysoki wskaźnik wykorzystania maszyn (OEE).

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.