- Reklama -spot_imgspot_img

Sukces firmy Sun Chemical na targach RemaDays Warsaw 2018

- Reklama-

Farby sublimacyjne dla tekstyliów, atramenty ekosolwentowe do druku wielkoformatowego ESL HPQLO, ESL2 HPQLO i Ultima HPQLO (low odour – o niskim zapachu), atramenty twardosolwentowe – to tylko część z produktów dedykowanych drukowi cyfrowemu, promowanych przez Sun Chemical podczas zakończonych niedawno Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2018. Firma była na nich obecna na wspólnym stoisku ze swoimi dystrybutorami – Service Call, Zinart i E-Ploter.

Sun Chemical i tekstylia

- Reklama -

Na tegorocznych targach RemaDays Warsaw firma Sun Chemical główny nacisk położyła na promocję rozwiązań sublimacyjnych – SunTex Sonata DDE i SunTex Sonata DTE – do zadrukowywania tekstyliów. Pierwsze to atramenty termosublimacyjne, opracowane z myślą o druku bezpośrednim na tkaninach poliestrowych, drugie są przedstawicielem atramentów sublimacyjnych, przeznaczonych do zadrukowywania poliestrowej odzieży sportowej.

Targi RemaDays Warsaw to doskonała okazja na promocję tego rodzaju produktów z naszej oferty, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem rynku. Tekstylia to ważny dla naszej firmy kierunek, o ogromnym potencjale. Chcemy go w najbliższej przyszłości jeszcze bardziej spenetrować i poznać, bo wciąż  w naszym kraju dzieje się w tym obszarze mniej niż na przykład w innych krajach Europy czy np. w Turcji. – mówi Krzysztof Ostrowski z firmy Sun Chemical

Atramenty DDE oraz DTE (odpowiednio do aplikowania pośredniego lub bezpośredniego) nie zawierają, jak mówi Krzysztof Ostrowski, lotnych związków organicznych, zapewniają wysoką trwałość przy zastosowaniach zewnętrznych, odpowiednią widoczność po obu stronach tkaniny (np. w przypadku flag dwustronnych), a także możliwość jej prania.

Farby tekstylne – dodaje – to obszar działań, w którym dopiero rozpoczynamy działalność. Jednak mamy ogromne doświadczenie w rozwoju produktów dla tego sektora. Są one od roku dostępne i przygotowane na kilka różnych typów głowic w różnych maszynach.

Zainteresowanie odwiedzających gości było bardzo duże, dlatego Sun Chemical ocenia imprezę w kategorii sukcesu.

Na podstawie informacji firmy Sun Chemical

spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych