spot_imgspot_img

Sukces? Konkurencyjność? Innowacyjność? Dni Otwarte już wkrótce

- Reklama-

Dokładnie z takimi tematami możecie się zmierzyć podczas DNI OTWARTYCH przygotowanych we wrześniu przez LFP Industrial Solutions we Wrocławiu. 13-15 września warto wybrać się do centrum demo, by dowiedzieć się i przekonać się do rozwiązań zdobywających aktualnie europejskie rynki.

Co będziemy mogli zobaczyć? Po pierwsze plotery Vanguard, które swoją premierę w Polsce miały podczas targów Rema Days. Druk UV LED. Po drugie plotery marki Elitron: tnąco- frezujące, niezwykle opłacalne rozwiązanie dedykowane produkcji opakowań (i nie tylko). Po trzecie najnowsze i najciekawsze rozwiązania DURST, w tym także oprogramowanie.

Więcej informacji o DNIACH OTWARTYCH już wkrótce… ale zarejestrować się można nawet dzisiaj.

Źródło: LFP Industrial SolutionsPrenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie brzmi następująco:

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych