Sun Chemical i partnerzy na targach RemaDays Warsaw 2020

Podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw, jaka odbywać się będzie w centrum targowym Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy w dniach od 12 do 14 lutego 2020 roku, firma Sun Chemical – na wspólnym stoisku wraz z dystrybutorami swoich rozwiązań prezentować będzie produkty ze swojej bogatej oferty. Wśród nich dominować będą te dedykowane drukowi cyfrowemu oraz sitodrukowi. Wraz z nią na stoisku będą towarzyszące jej od lat firmy E-Ploter i Zinart, do których w tegorocznej edycji dołączy również kolejny dystrybutor  Sun Chemical – firma AM Trade.

„Wśród najważniejszych, promowanych przez nas produktów podczas tegorocznej edycji targów RemaDays – mówi Krzysztof Ostrowski z polskiego oddziału firmy Sun Chemical – znajdą się m.in. atramenty ekosolwentowe do druku wielkoformatowego, atramenty twardosolwentowe do maszyn typu Super Wide Format oraz nowość w sprzedaży bezpośredniej; farby utrwalane promieniowaniem UV do maszyn cyfrowych. Nasi goście będą mogli zapoznać się i zobaczyć wiele próbek prac wykonanych przy użyciu farb i atramentów z oferty Sun Chemical”.

Wśród prezentowanych atramentów ekosolwentowych do druku wielkoformatowego Sun Chemical znajdą się m.in. serie farbowe Streamline; ESL HPQLO, ESL2 HPQLO i Ultima HPQLO. Zapewniają one – jak podaje producent – wysoką jakość druku i są zgodne z produktami OEM w zakresie kolorystyki i efektów drukowania. Mogą być używane w różnych ploterach wielkoformatowych i spełniają – zdaniem Sun Chemical – najbardziej rygorystyczne wymogi dla najnowszych rozwiązań sprzętowych do drukowania tego typu. Jak zapewnia firma, do głównych cech tych produktów należą: wysoka jakość, jasne i żywe kolory, niski poziom zapachu i niezawodność, a także duża wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Są odpowiednie do różnych nośników m.in. do folii winylowych typu backlit i frontlit, bannerów, papierów blueback oraz siatek.

„Od wielu lat oferta działu cyfrowego firmy Sun Chemical jest nieustannie powiększana – mówi Krzysztof Ostrowski – a zainteresowanie nią nieustannie rośnie. Dlatego warto odwiedzić nasze stoisko, by przyjrzeć się z bliska możliwościom naszych produktów skierowanych do tego sektora branży poligraficznej”.

„Wszystkich serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów RemaDays Warsaw 2020 – dodaje. – Mamy nadzieję na owocne spotkania z naszymi gośćmi, do dyspozycji których będziemy przez wszystkie dni targowe. Jesteśmy przekonani, że każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie z naszej bogatej oferty. Naszym gościom oferujemy też naszą wiedzę i doświadczenie”.

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.