spot_imgspot_img

Sun Chemical o konferencji organizowanej przez Polską Izbę Fleksografów

- Reklama-

Firma Sun Chemical po raz kolejny była platynowym sponsorem Konferencji Fleksografów, organizowanej przez Polską Izbę Fleksografów. Tegoroczna jej edycja, w nieco zmienionej formule, była pierwszą z nowymi władzami tej organizacji. Przedstawiciele Sun Chemical wygłosili w jej trakcie dwie prezentacje, odnoszące się do zasad zrównoważonego rozwoju w kontekście rozwiązań stosowanych w branży poligraficznej.

„Ponieważ Konferencja Fleksografów była jednym z pierwszych spotkań branżowych po dłuższej przerwie – mówi Tomasz Dobrowolski, Business Director Packaging Inks w polskim oddziale firmy Sun Chemical – potraktowaliśmy ją jako szczególną okazję do przedstawienia aktualnej tematyki, związanej ze zrównoważonym rozwojem. Nasze prezentacje dotyczyły przede wszystkim działalności drukarń opakowaniowych i etykietowych, których przedstawiciele dominują na wydarzeniach organizowanych przez Polską Izbę Fleksografów. Nowe władze tej organizacji zadbały o bogaty program merytoryczny wydarzenia, ale dla nas równie ważnym były liczne spotkania i rozmowy z klientami, a także wymiana doświadczeń i wiedzy, która jest możliwa przy tego typu okazjach. Jesteśmy więc bardzo zadowoleni, że mogliśmy wesprzeć po raz kolejny tego typu spotkanie branżowe, także od strony merytorycznej”.

Sztandarowe wydarzenie w nowej odsłonie i pod nowym kierownictwem PIF | Przybyłych do Piły gości powitał Krzysztof Skrobot – od niedawna pełniący obowiązki dyrektora biura Polskiej Izby Fleksografów. Spotkanie było bowiem okazją do pierwszej oficjalnej prezentacji nowych władz tej organizacji, a także zmian w jej działaniu w przyszłości. Sun Chemical od lat jest członkiem Polskiej Izby Fleksografów i wspiera m.in. organizowane przez nią wydarzenia branżowe. W tym roku po raz kolejny był platynowym sponsorem sztandarowego wydarzenia organizowanego przez PIF.

Colin Smith

Przedstawiciele firmy wygłosili dwie prezentacje. Pierwsza, zatytułowana „Zrównoważony rozwój! Długa i wyboista droga, która jest bardziej podróżą niż celem samym w sobie” wygłosił Colin Smith, European Product Manager. Druga – „Zrównoważony rozwój! Kleje Sun Chemical do laminacji. Zintegrowane portfolio do proekologicznej produkcji opakowań giętkich” – przedstawiła Ludmiła Rogozhina, Regional Technical Manager Lamination Adhesives w firmie Sun Chemical.

Ludmiła Rogozhina

„Obie prezentacje spotkały się z dużym zainteresowaniem słuchaczy, gdyż kwestie związane z ekologią, a więc zapobieganiem zmianom klimatycznym czy redukcją śladu węglowego stają się coraz ważniejsze dla współczesnych konsumentów, a co za tym idzie – także drukarń oraz dostawców działających w branży poligraficznej” – podkreśla Tomasz Dobrowolski… więcej w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional

Źródło: Sun Chemical


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 264 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Czy inwestycja w Web-to-Print jest nadal atrakcyjna?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych