spot_imgspot_img

Świat Poligrafii Professional członkiem Polskiej Izby Fleksografów

- Reklama-

Podczas niedawno odbywającej się Konferencji Fleksografów w Pile, wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional został oficjalnie przyjęty do Polskiej Izby Fleksografów. Wręczenie dyplomu odbyło się podczas wieczornej gali, którą poprowadzili Edyta Bednarska – prezes Izby oraz Krzysztof Skrobot – dyrektor biura Izby.

Dyplom odebrał redaktor naczelny czasopisma Mirosław Pawliński. – To dla nas zaszczyt i przyjemność znaleźć się w tak wspaniałym gronie firm i osób zajmujących się fleksografią. Mamy nadzieję, że także nasze działania informacyjne i szkoleniowe będą cieszyły się zainteresowaniem tej części branży poligraficznej.

Cała grupa nowych członków Polskiej Izby Fleksografów

Krótko o...

Świat Poligrafii Professional ukazuje się od 22 lat. Na jego łamach można znaleźć wypowiedzi ekspertów, analizy, zestawienia i porównania dotyczące technologii oraz rynku druku. Patrzymy na poligrafię przez pryzmat ludzi, którzy są z nią związani. Sukcesy, wdrożenia nowych technologii, digitalizację, robotykę, finansowanie i utrzymanie biznesu poligraficznego oraz obszaru ekologii… Jako pierwsi uruchomiliśmy serwis informacyjny dla branży (2001) aktualizowany na bieżąco. Od lipca 2021 roku prowadzimy podcast NIEZBĘDNIK POLIGRAFA.


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 264 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Czy inwestycja w Web-to-Print jest nadal atrakcyjna?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych