- Reklama -spot_imgspot_img

Świat Poligrafii Professional członkiem Polskiej Izby Fleksografów

- Reklama-

Podczas niedawno odbywającej się Konferencji Fleksografów w Pile, wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional został oficjalnie przyjęty do Polskiej Izby Fleksografów. Wręczenie dyplomu odbyło się podczas wieczornej gali, którą poprowadzili Edyta Bednarska – prezes Izby oraz Krzysztof Skrobot – dyrektor biura Izby.

Dyplom odebrał redaktor naczelny czasopisma Mirosław Pawliński. – To dla nas zaszczyt i przyjemność znaleźć się w tak wspaniałym gronie firm i osób zajmujących się fleksografią. Mamy nadzieję, że także nasze działania informacyjne i szkoleniowe będą cieszyły się zainteresowaniem tej części branży poligraficznej.

- Reklama -
Cała grupa nowych członków Polskiej Izby Fleksografów

Krótko o...

Świat Poligrafii Professional ukazuje się od 22 lat. Na jego łamach można znaleźć wypowiedzi ekspertów, analizy, zestawienia i porównania dotyczące technologii oraz rynku druku. Patrzymy na poligrafię przez pryzmat ludzi, którzy są z nią związani. Sukcesy, wdrożenia nowych technologii, digitalizację, robotykę, finansowanie i utrzymanie biznesu poligraficznego oraz obszaru ekologii… Jako pierwsi uruchomiliśmy serwis informacyjny dla branży (2001) aktualizowany na bieżąco. Od lipca 2021 roku prowadzimy podcast NIEZBĘDNIK POLIGRAFA.


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 318 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii związanej z tematami komunikacji.

Jak długie informacje prasowe czytasz?

Co decyduje o Twoim zainteresowaniu daną informacją?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych