spot_imgspot_img

Światowa premiera systemu laminowania firmy BAF: LamWorks 165Pro

- Reklama-

Wydarzenia targowe zawsze są okazją do prezentacji najnowszych rozwiązań, jakie producenci maszyn wprowadzają na rynek. Taką sposobnością dla firmy BAF były targi EURASIA PACKAGING w Stambule. Konsekwencją wieloletniego rozwoju, inwestycji oraz działań badawczo-rozwojowych (R&D) było zaprezentowanie nowel linii laminatorów LamWorks.

Jak mówił General Manager BAF – Ahmed Erkoc – „Nasza następna generacja maszyn do laminowania właśnie wchodzi na rynek”.

Szczególną uwagę zwrócił zaprezentowany na stoisku premierowy model LamWorks 165Pro.  Ten system jest odpowiedzią na wymagania współczesnego rynku. Ergonomia i wysoka automatyka pracy są gwarantem wysokiej jakość bez względu na wielkość pracy. To co ważne, to dzięki szybkiej i automatycznej zmianie zadań, zmniejszamy koszty przy jednoczesnym podniesieniu standardu produkcji.

Automatyczne ustawienie parametrów poniżej 3 minut z marginesem 0,01 mm dla formatu 1650×1650 mm pokazuje dojrzałość technologiczną systemu. Nie bez znaczenia jest zastosowanie komponentów światowych liderów, jak system pobierania arkusza Mabeg, czy rozwiązanie laserowej kontroli stosu, pozwalające na prace z prędkością 12 000 arkuszy na godzinę.


Linia laminatorów LamWorks dzięki zastosowanej nowej generacji sterowników ruchu będącą automatyką wysokich standardów, wdraża jednocześnie tak ważne dzisiaj algorytmy pozwalające na oszczędzanie energii. 

Ahmed Erkoc „W najnowszych naszych liniach starliśmy się dobrać rozwiązania technologiczne dla klientów stawiających na automatykę i wydajność. Nasze portfolio to także maszyny z mechanicznym rejestrem jak modle FA+ zawierające automatykę i komponenty mechaniczne w europejskich standardach. Targi EURASIA PACKAGING pokazały, że jest bardzo duże zainteresowania naszymi produktami. Klienci szczególnie doceniali nasze zaangażowanie w działania serwisowe i wsparcie partnerów handlowych, zarówno w doradztwie technicznym, jak i dostępności części zamiennych”.


Paweł Szpil, 2Press – „Głównym motywem stoiska naszego partnera handlowego BAF były najnowsze linie laminujące. Warto jednak zaznaczyć, że firma jest także znana na rynku poligraficznym z nowoczesnych systemów odwracania, utrząsania i napowietrzania stosów, a także serii urządzeń podnoszących.  Linia CUBIC to wyjątkowe rozwiązania oferujące światowej klasy urządzenia”.

Źródło: 2Press


Prenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących podnoszenia cen za produkcję i brzmią następująco:

O ile % podnieśliście ceny na realizację usług w ostatnich 3 miesiącach?

Czy planujecie podniesienie cen w najbliższych 3 miesiącach?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00