spot_imgspot_imgspot_img

Tadepack i KUKA rozpoczynają współpracę

- Reklama-

Zmiany w kulturze pracy i chęć lepszego wykorzystania posiadanych już maszyn kierują dziś przedsiębiorców w kierunku automatyzacji i robotyzacji. Coraz większa popularność i dostępność robotów przekładają się na ekonomiczną przystępność tego typu rozwiązań. Roboty to możliwość wykorzystania maszyn w trybie 24/7 bez ograniczeń związanych z czynnikiem ludzkim.

Roboty to pomoc przy pracach żmudnych i nużących. Wiele procesów przy produkcji opakowań, książek to mało kreatywne, jednostajne czynności powtarzane tysiące razy. Przy nowych oczekiwaniach pracowników tego rodzaju prace są pierwsze na liście zastąpienia przez roboty.

Odbiór i pakowanie produktów gotowych, przekazywanie i przenoszenie półproduktów, narzędzi stają się wyzwaniem. Przy milionach książek, składek, pudełek, rolek przy przenoszeniu form wykrawających i ładowaniu ich do sztanc, bądź pakowaniu na regały rozwiązania KUKA w zakresie robotyzacji i automatyzacji stacjonarnej i jezdnej stają się coraz bardziej dostępne dla poligrafii.

„Posiadając własny team konstruktorski i wykonawczy oraz znając specyfikę branży stajemy się przekaźnikiem pomiędzy branżą poligraficzną a dostawcą robotów, transporterów jakim jest firma KUKA” podsumował Tadeusz Figurski, prezes firmy Tadepack.


SŁUCHAJ PODCASTÓW NIEZBĘDNIK POLIGRAFA


“Nasze konsekwentne promowanie rozwiązań optymalizujących procesy produkcyjne w zakresie produkcji opakowań i produkcji dziełowej rozszerzamy o optymalizację w zakresie podawania i odbioru półproduktów i produktów gotowych”.

Od lewej: Marcin Lis, Damian Drąg – KUKA, Tadeusz Figurski, Jacek Zajdler – Tadepack

“Ze strony KUKA szukamy partnerów branżowych rozumiejących procesy w danej branży i posiadających rozpoznawalną pozycję w swojej dziedzinie przemysłu” – odpowiedział Damian Drąg z KUKA CEE
W maju obie firmy planują wspólną konferencję połączoną z prezentacją pierwszego wspólnego projektu. Już dziś zapraszamy na to wydarzenie do Tych, gdzie nasi specjaliści zaprezentują przekrój rozwiązań dla branży.

Źródło: Tadepack


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 318 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, jakie portale społecznościowe przegląda?

2. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, w jakich portalach społecznościowych działa aktywnie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00