Od połowy lutego Jacek Zajdler rozpoczął pracę, jako product manager w firmie TadePack. Jacek Zajdler od 17 lat zajmował się techniczną sprzedażą sprzętu introligatorskiego na terenie całej Polski. Dynamiczny rozwój sektora opakowań kartonowych wpłynął na decyzję podjęcia nowego wyzwania i rozpoczęcia pracy w działającej na rynku europejskim firmy TadePack.

Jacek Zajdler rozumie papier i jego wymagania. Jego najmocniejszą stroną jest solidność, profesjonalizm oraz techniczne podejście do specyfiki obróbki kartonu i tektury falistej – ocenił prezes firmy Tadeusz Figurski. – Jego doświadczenie w zakresie różnych procesów introligatorskich pozwala szybko przestawić się na „wyższe gramatury” i twórczo podejść do kompleksowych rozwiązań w zakresie opakowań kartonowych i z tektury falistej.

- reklama -- reklama -

Klienci, z którymi współpracowałem od wielu lat w zakresie wdrożeń nowoczesnych maszyn introligatorskich zaczęli się dopytywać o rozwiązania w zakresie produkcji opakowań kartonowych. Dla wielu drukarni akcydensowych, wypieranych przez gigantów web-to-print  opakowania stają się ciekawą alternatywą dalszego rozwoju.

Chcąc dalej służyć wiedzą i potencjałem firmy zdecydowałem się na rozpoczęcie pracy w firmie  TadePack. Osiągnięcia i wizja rozwoju odpowiada mojej i moich klientów. Mam nadzieję, że szybko samodzielnie zacznę kompetentnie wprowadzać rozwiązania w zakresie wszystkich procesów i maszyn do produkcji opakowań – mówi Jacek Zajdler.

Źródło: TadePack

- reklama -Cieszymy się, że jesteś z nami. Zapisz się na newsletter Świata Poligrafii PRO, aby otrzymywać od nas najbardziej wartościowe treści.


ANKIETA!
Bądźcie aktywni! Warto wyrażać swoje zdanie!

Czy zauważyliście, że odbyła się virtual.drupa 2021?

Czy braliście udział w proponowanych sesjach?

Jak oceniasz virtual.drupa 2021?