Targi Warsaw Pack 2019

- reklama -

Kolejna edycja targów Warsaw Pack zakończona. Dokładnie tak, jak przewidywaliśmy, ilość firm większa i zainteresowanie samą imprezą znacznie większe niż w poprzednim roku. Okazuje się, że firmy mimo wszystko korzystają z tego typu promocji. Miejsce również zdało egzamin. Nadarzyn okazał swoją siłę niedawno podczas targów Rema Days.

- reklama -

Wróćmy jednak do Warsaw Pack. Po pierwsze wspomniana ilość firm wystawiających się jest większa. Po drugie przekrój technik opakowaniowych, praktycznie w całości. Od magazynowania i transportu (wózki widłowe) po dostawców konkretnych rozwiązań do pakowania.

Co można zauważyć, podczas tych targów pojawiają się również drukarnie, które poszukują również klientów. A ci, pojawiają się na tych targach dość licznie.

Naszym zdaniem charakter targów powoli się kształtuje i jeszcze dwie edycje są potrzebne, by impreza ta wbiła się na trwałe do kalendarza, jako pozycja obowiązkowa.

Podsumowanie dokładne także w liczbach na łamach czasopisma Świat Poligrafii Professional.

- reklama -


A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.