spot_imgspot_img

Temat dzisiejszego podcastu: Sukces HP Indigo. Zasłużony?

Sukces HP Indigo. Zasłużony? To temat kolejnego wydania NIEZBĘDNIKA POLIGRAFA, którego premierowe wydanie będzie dzisiaj o godz. 15:00.

Wszyscy pamiętają, jak HP Indigo rozpoczęło swoją przygodę i zdobywanie polskiego rynku. Nie było łatwo. Dzisiaj jest nie tylko alternatywą, dzisiaj jest już swojego rodzaju standardem, do którego odwołują się wszyscy inni. Ale nie tylko HP Indigo wyznacza nowe standardy. Wśród nowości jest także Scodix. To właśnie tematy, o których rozmawiamy z Szymonem Symonowiczem z firmy Digiprint.

Przypominamy, że NIEZBĘDNIK POLIGRAFA... to podcasty, w których poruszamy wiele tematów dotyczących szeroko rozumianej poligrafii. Jednak bez nadęcia. Z dozą humoru i wiedzy. Nasi goście dzielą się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami, wiedzą i nieco innym pojmowaniem tego, co wiąże się nam wszystkim z pojęciem “poligrafia”. Zatem technologia, innowacyjność, wzloty i upadki, projekty, które udało się zrealizować i takie, które jeszcze muszą poczekać. Jednym słowem … POLIGRAFIA.

Wszystkie podcasty redakcji ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL powstają w Studio 3po3. Prowadzącym jest Mirosław Pawliński red. naczelny. Słuchaj na Google Podcast, Spotify oraz Apple Podcasts.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Czy technologia cyfrowa wyprze druk analogowy?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych