- Reklama -spot_imgspot_img

Temat dzisiejszego podcastu: Sukces HP Indigo. Zasłużony?

Sukces HP Indigo. Zasłużony? To temat kolejnego wydania NIEZBĘDNIKA POLIGRAFA, którego premierowe wydanie będzie dzisiaj o godz. 15:00.

- Reklama -

Wszyscy pamiętają, jak HP Indigo rozpoczęło swoją przygodę i zdobywanie polskiego rynku. Nie było łatwo. Dzisiaj jest nie tylko alternatywą, dzisiaj jest już swojego rodzaju standardem, do którego odwołują się wszyscy inni. Ale nie tylko HP Indigo wyznacza nowe standardy. Wśród nowości jest także Scodix. To właśnie tematy, o których rozmawiamy z Szymonem Symonowiczem z firmy Digiprint.

Przypominamy, że NIEZBĘDNIK POLIGRAFA... to podcasty, w których poruszamy wiele tematów dotyczących szeroko rozumianej poligrafii. Jednak bez nadęcia. Z dozą humoru i wiedzy. Nasi goście dzielą się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami, wiedzą i nieco innym pojmowaniem tego, co wiąże się nam wszystkim z pojęciem “poligrafia”. Zatem technologia, innowacyjność, wzloty i upadki, projekty, które udało się zrealizować i takie, które jeszcze muszą poczekać. Jednym słowem … POLIGRAFIA.

Wszystkie podcasty redakcji ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL powstają w Studio 3po3. Prowadzącym jest Mirosław Pawliński red. naczelny. Słuchaj na Google Podcast, Spotify oraz Apple Podcasts.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

Ankieta | Weź w niej udział!

Bierz udział w ankietach przygotowanych przez naszą redakcję!

O ile % jesteście zmuszeni podnieść swoje ceny dla klientów, by zniwelować podwyżki: prądu, paliwa, materiałów itd.?


Wyniki i omówienie ankiety znajdziesz na łamach czasopisma Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój udział.

Partnerzy wortalu

Aktualności / News

- Reklama -spot_img

więcej podobnych