spot_imgspot_img

The Design Hub od OKI z nagrodą Złote Innowacje Retail 2020

- Reklama-

Kreatywne oprogramowanie The Design Hub od OKI Europe, służące do łatwego tworzenia i drukowania przejrzystej i spójnej komunikacji wizualnej dla branży detalicznej, zdobyło nagrodę ,,Złote Innowację Retail 2020” zajmując pierwsze miejsce w kategorii aplikacja wspierająca handel w konkursie ,,Złote Innowacje FMCG & Retail 2020” dla najbardziej innowacyjnych rozwiązań i produktów związanych z handlem.

Usługa The Design Hub od OKI Europe, obsługiwana przez Shoppa, to przyjazne dla użytkownika, kreatywne oprogramowanie do łatwego i intuicyjnego tworzenia oznakowań wspierających skuteczną komunikację w branży Retail.

Zapewnia ono firmom kompleksową obsługę wszystkich ich potrzeb w zakresie projektowania i drukowania profesjonalnej jakości, w pełni spersonalizowanej komunikacji wizualnej i materiałów marketingowych za pomocą kilku prostych kliknięć, we własnym zakresie, na żądanie.

Firmy mogą szybko i łatwo tworzyć przyciągające wzrok oznakowanie, dzięki obszernej bibliotece gotowych szablonów, które można dostosować za pomocą tekstu, obrazów i innych elementów projektowych, bez konieczności posiadania profesjonalnych umiejętności projektowych. Łatwa w obsłudze funkcja „przeciągnij i upuść” umożliwia natychmiastowe tworzenie i drukowanie materiałów promocyjnych, co pomaga utrzymać przewagę nad konkurencją i zaangażowanie klientów.

Dzięki niestandardowym plikom multimedialnym/profilom nośników, osadzonym w ustawieniach drukowania The Design Hub, użytkownicy mogą natychmiast drukować na różnych typach i rozmiarach nośników za pomocą jednego przycisku. Biblioteka The Design Hub zawiera szeroki zakres materiałów, obrazów i szablonów do tworzenia oznakowań wszystkich rozmiarów. To szybka i ekonomiczna alternatywa dla korzystania z usług zewnętrznych dostawców materiałów kreatywnych i usług druku.

The Design Hub ułatwia szybkie reagowanie na nieoczekiwane sytuacje w miarę ich rozwoju, co jest szczególnie ważne w przypadku ciągłych zmian w wytycznych, zmiennych warunków handlowych, trendów rynkowych, które wpływają na zachowanie klientów.

Już po raz drugi udaje się nam zdobyć nagrodę Złote Innowacje Retail dla naszych rozwiązań dedykowanych branży detalicznej. Pierwsza nagroda dotyczyła drukarki C844dnW, teraz to prestiżowe wyróżnienie otrzymuje oprogramowanie The Design Hub. Jest to swoiste centrum projektowe, niezwykle łatwe w obsłudze. Daje ono możliwość usprawnienia całego procesu produkcji materiałów signage, komunikacji wizualnej, począwszy od przygotowania projektu graficznego poszczególnych typów oznakowań po finalny wydruk, na żądanie, od ręki, we własnym zakresie.

OKI załącza oprogramowanie The Design Hub do swojego rozwiązania przeznaczonego dla branży Retail, aby móc zaproponować kompleksowe rozwiązanie druku dla handlu detalicznego, wspierającego sprzedaż i pomagającego budować wysokiej jakości komunikację poprzez możliwość projektowania i drukowania w wysokiej jakości efektywnych oznakowań i innych materiałów dla punktów sprzedaży detalicznej we własnym zakresie. Nie ma na rynku drugiego takiego oprogramowania, które jest w pełni dedykowane, dostosowane i kompatybilne z drukarkami OKI i certyfikowanymi nośnikami. Teraz druk na żądanie na miejscu w sklepie, czy punkcie obsługi jest dużo prostszy i dostępny dla każdego – mówi Patryk Wąsowicz, Product Marketing Manager CEE w OKI Europe (Polska).

Źródło: OKI

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących podnoszenia cen za produkcję i brzmią następująco:

O ile % podnieśliście ceny na realizację usług w ostatnich 3 miesiącach?

Czy planujecie podniesienie cen w najbliższych 3 miesiącach?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00