Totem.com.pl z pierwszym w Polsce Stichlinerem Mark III

- reklama -

Firma Derya z Tychów, jedyny autoryzowany dystrybutor japońskich maszyn Horizon w Polsce, zainstalowała w drukarni Totem.com.pl z Inowrocławia urządzenie Stichliner Mark III wraz z podajnikiem HOF 400.

Totem to dziełowa drukarnia cyfrowa, która w chwili obecnej może poszczycić się jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie. Inowrocławska firma ma ponad 23-letnie doświadczenie – jest liderem technologicznym i docenianym na rynku producentem książek w każdym rodzaju oprawy, specjalizującym się w niskich i średnich nakładach.

- reklama -

Ideą Totemu jest proponowanie innowacyjnych rozwiązań, technologicznych i organizacyjnych, dzięki którym wydawcy mogą drukować szybko i efektywnie niskie nakłady książek w najwyższej jakości cyfrowej. Dzisiaj drukarnia Totem.com.pl to produkcja na poziomie 3,5 mln książek w większości eksportowanych do krajów europejskich (ponad 60% wydrukowanych woluminów wysyłanych jest m.in. do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Danii, Norwegii i Holandii), stała współpraca z ok. 220 wydawcami i ponad 100 wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Trzykrotnie, w 2015 r., 2017 r. oraz w 2018 r., Totem został nagrodzony tytułem najlepszej drukarni w Rankingu Polskich Drukarń Dziełowych ,,Wydawcy Wybierają Drukarnie”, w kategorii ,,Drukarnie Cyfrowe”.

Horizon StitchLiner Mark III to urządzenie o mocnej, zwartej i profesjonalnie wykonanej konstrukcji. Charakteryzuje się wysoką wydajnością i gwarantuje najwyższą jakość oprawy.

Na podstawie informacji firmy Derya

- reklama -

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.