spot_imgspot_img

Trwa VII edycja Konferencji Label Innovations

- Reklama-

W dużym skrócie, czy etykieta może być tematem, nad którym warto się pochylić? Jakie są niuanse produkcji, czy etykieta musi zawierać tak dużo informacji i właściwie ile? Kto dba w produkcji etykiet o ekologię? Jak jest z zastrzeżonym znakiem?

To tylko niektóre tematy związane z etykietą poruszane podczas trwającej VII Konferencji Label Innovations. A jeżeli chcecie dodatkowo wysłuchać nieco o tym, jak etykieta jest ważna… to zapraszamy do naszego NIEZBĘDNIKA POLIGRAFA.


Prenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących podnoszenia cen za produkcję i brzmią następująco:

O ile % podnieśliście ceny na realizację usług w ostatnich 3 miesiącach?

Czy planujecie podniesienie cen w najbliższych 3 miesiącach?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00