- Reklama -spot_imgspot_img

Trwa VII edycja Konferencji Label Innovations

- Reklama-

W dużym skrócie, czy etykieta może być tematem, nad którym warto się pochylić? Jakie są niuanse produkcji, czy etykieta musi zawierać tak dużo informacji i właściwie ile? Kto dba w produkcji etykiet o ekologię? Jak jest z zastrzeżonym znakiem?

To tylko niektóre tematy związane z etykietą poruszane podczas trwającej VII Konferencji Label Innovations. A jeżeli chcecie dodatkowo wysłuchać nieco o tym, jak etykieta jest ważna… to zapraszamy do naszego NIEZBĘDNIKA POLIGRAFA.


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych