Trzeba mieć to coś

Andrzej Turski - Omigraf

Zaledwie kilka dni temu oficjalnie pisaliśmy o nowej firmie Omigraf, którą prowadzi Andrzej Turski. Dzisiaj udało nam się spotkać na krótko i porozmawiać o… różnych interesujących tematach. Jak to się stało, że Andrzej Turski zakłada swoją firmę? Zaledwie kilka tygodni temu zapraszał naszą redakcję na Dni Otwarte do Flexodruku…

- reklama -

To prawda. Trzeba mieć to coś…, by dzisiaj zdecydować się na tak przemyślane działanie – mówi Andrzej Turski. – Jestem ogromnie wdzięczny za czas, jaki spędziłem realizując wiele projektów z firmami, w jakich pracowałem przez ostatnie lata.

Jakie wyzwania stoją przed Andrzejem Turskim? Jak dzisiaj wygląda oferta firmy Omigraf? Czy rynek etykiet może nadal rozwijać się w takim tempie? O tym i nie tylko podczas naszej rozmowy, którą będziecie mogli przeczytać już niedługo na naszych łamach.

Już dzisiaj zapraszamy do zakupu prenumeraty czasopisma oraz wpisu do KATALOGU BRANŻY POLIGRAFICZNEJ. Z nami wiesz więcej!

- reklama -


A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.