- Reklama -spot_imgspot_img

Trzeba mieć to coś

- Reklama-

Zaledwie kilka dni temu oficjalnie pisaliśmy o nowej firmie Omigraf, którą prowadzi Andrzej Turski. Dzisiaj udało nam się spotkać na krótko i porozmawiać o… różnych interesujących tematach. Jak to się stało, że Andrzej Turski zakłada swoją firmę? Zaledwie kilka tygodni temu zapraszał naszą redakcję na Dni Otwarte do Flexodruku…

To prawda. Trzeba mieć to coś…, by dzisiaj zdecydować się na tak przemyślane działanie – mówi Andrzej Turski. – Jestem ogromnie wdzięczny za czas, jaki spędziłem realizując wiele projektów z firmami, w jakich pracowałem przez ostatnie lata.

- Reklama -

Jakie wyzwania stoją przed Andrzejem Turskim? Jak dzisiaj wygląda oferta firmy Omigraf? Czy rynek etykiet może nadal rozwijać się w takim tempie? O tym i nie tylko podczas naszej rozmowy, którą będziecie mogli przeczytać już niedługo na naszych łamach.

Już dzisiaj zapraszamy do zakupu prenumeraty czasopisma oraz wpisu do KATALOGU BRANŻY POLIGRAFICZNEJ. Z nami wiesz więcej!

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii związanej z tematami komunikacji.

Jak długie informacje prasowe czytasz?

Co decyduje o Twoim zainteresowaniu daną informacją?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych