Uchwycenie punktu przecięcia

Andrzej Turski
- reklama -

Z wizytą wybraliśmy się do Andrzeja Turskiego, dyrektora sprzedaży maszyn wąskowstęgowych Gallus w Heidelberg Polska, który po półtora roku pracy w HP postanowił od stycznia 2018 roku ponownie swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystywać w mateczniku – Heidelberg Polska. Wspólnie podsumowujemy rok 2018, a także rozmawiamy o zachodzących zmianach na rynku i w maszynach.  

Zacznijmy od omówienia minionego roku, bo musiał on być dla Ciebie wyjątkowy z wielu względów.  

- reklama -

Ten rok pokazał, że tradycyjny druk ma się dobrze. Udało nam się zrealizować założony plan na 100 %, a nawet lekko przekroczyć tę wartość  – był to trzeci wynik w historii firmy Heidelberg i Gallus w Polsce jeśli chodzi o wielkość sprzedaży. Byliśmy w stanie zrealizować duże instalacje i obsługiwać znanych klientów, jak Malpol, Formika, Fleksodruk czy Admark. Tegoroczne wyniki pokazują, że klienci nadal chętnie inwestują w nasze rozwiązania, które cały czas dają im możliwość rozwoju i udowadniają, że wartość dodana powiązana z inwestycją w maszyny Gallus nadal jest w cenie.

Jak klienci reagowali na Twój powrót?  

Myślę, że te wrażenia były pozytywne, ponieważ inaczej trudno byłoby też pozyskać konkretne zamówienia i zrealizować wszystkie te projekty…

Więcej w tradycyjnym wydaniu czasopisma Świat Poligrafii Professional