Udane uruchomienie HP PageWide T1190 w Japonii

Udane uruchomienie prasy HP PageWide T1190 w Japonii

Udane uruchomienie pierwszego urządzenia HP PageWide T1190 do zainstalowania w Azji. Rengo Co., Ltd, jeden z wiodących japońskich dostawców opakowań, świętował rozpoczęcie produkcji wielką uroczystością w sierpniu. 

Był to także pierwszy raz, kiedy najszersza cyfrowa maszyna drukująca na świecie została dostarczona w wersji sześciokolorowej. „Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej maszyny drukującej. Współpraca z HP oraz Koenig & Bauer była absolutnie bezbłędna. Od momentu uruchomienia urządzenie spełnia wszystkie nasze wcześniejsze oczekiwania w zakresie wydajności ”, mówi Junjiro Watanabe, dyrektor generalny ds. Rozwoju technicznego w Rengo.

Coraz więcej klientów żąda zindywidualizowanego i spersonalizowanego opakowania. Oznacza to, że producenci muszą uwzględniać szybsze czasy przerobu i krótsze przebiegi, a jednocześnie spełniać wysokie wymagania jakościowe…

Więcej na WWW

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.