- Reklama -spot_imgspot_img

Urządzenia Brother otrzymują iF Design Awards

- Reklama-

Brother otrzymuje nagrody iF Design Awards za kolorowe urządzenia laserowe i atramentowe. Wśród nagrodzonych produktów znalazło się kolorowe wielofunkcyjne urządzenie laserowe Brother MFC-L9570CDW.

Model Brother MFC-L9570CDW w tym roku został już nagrodzony równie prestiżowym wyróżnieniem BLI Winter 2018 Pick Award, przyznawanym przez niezależnego testera Keypoint Intelligence – Buyers Lab.

- Reklama -

Produkty zgłoszone do iF Design Awards oceniane są na podstawie ich wyglądu zewnętrznego, ale również doceniana jest ich jakość, wydajność, interfejs użytkownika, innowacyjność, bezpieczeństwo i wpływ na środowisko naturalne.

Następujące urządzenia Brother otrzymały wyróżnienie iF za 2018 rok:

  • Kolorowa drukarka laserowa HL-L9310CDW i urządzenie wielofunkcyjne MFC-L9570CDW
  • Kolorowe drukarki laserowe all-in-one HL-L8260CDW, HL-L8360CDW, DCP-L8410CDW, MFC-L8690CDW, MFC-L8900CDW
  • Atramentowe urządzenie wielofunkcyjne MFC-J6935DW z serii Business Smart Series

Cieszymy się z otrzymania jednej z najbardziej cenionych i powszechnie znanych nagród za wzornictwo na świecie. Czterokrotne zwycięstwo w tym roku jest dla nas ważnym osiągnięciem, szczególnie w przypadku modelu Brother MFC-L9570CDW, który niedawno otrzymał również nagrodę Pick Award Lab Winter 2018 Pick, przyznawaną przez Keypoint Intelligence – Buyers Lab – powiedział Piotr Baca, Country Manager w Brother Polska.

Brother otrzymał pierwszą nagrodę iF Design Award za alfanumeryczną maszynę do pisania w 1982 roku. W tym roku iF Design Awards otrzymało 6 401 zgłoszeń z 54 krajów. Nagrody są przyznawane i oceniane przez International Forum Design w Hanowerze, w Niemczech.

Informacje o nagrodach iF Design Awards

Nagroda iF DESIGN AWARD jest jednym z najbardziej prestiżowych i największych konkursów wzornictwa na świecie. Od 1953 roku projektanci, producenci i użytkownicy postrzegają iF jako znak dobrego wzornictwa.

Nagroda iF DESIGN AWARD to znak i świadectwo jakości, będący wyzwaniem dla konkurencji. Dla użytkowników jest to też symbol zaufania.

Na podstawie informacji firmy brother

spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych