Versor Innovations Day po raz pierwszy odbywa się w Bydgoszczy. Na Dni Otwarte do siedziby firmy przyjechała liczna grupa przedstawicieli nie tylko z polskich drukarni. Ponad 80 osób słuchało prezentacji przygotowanych przez ekspertów związanych z rynkiem opakowaniowym.

Gości przywitał Tadeusz Figurski, który przedstawił program Dni Otwartych. Pierwszą prezentację poprowadzili Waldemar Kosnowski oraz Zbysław Dobosz. Dotyczyła ona nowości konstrukcyjnych maszyn Versor, które są dostosowane do coraz bardziej wymagającego rynku klientów. A nowości w pakowaniu jest naprawdę wiele.

Kolejną prezentację poprowadził Francois Granger z firmy Impack (Kanada) oraz Tadeusz Figurski. Prezentacja dotyczyła optymalizacji procesu wprowadzania strumienia pudełek z prasy  i następnie ich pakowania…

O Firmie Versor

Od ponad 25 lat firma Versor Engineering koncentruje się na opracowywaniu i produkcji maszyn do przetwarzania papieru. Dziś główny nacisk kładziony jest na nowoczesne rozwiązania w zakresie składania kartonów. Wiedza i doświadczenie naszego zespołu w połączeniu z takimi atrybutami, jak: nowoczesne oprogramowanie projektowe CAD, wysoce wyspecjalizowany, nowoczesny dział obróbki mechanicznej CNC oraz wdrożone procedury kontroli jakości na poszczególnych etapach produkcji i montażu, pozwalają nam tworzyć innowacyjne maszyny charakteryzujące się niezawodnością, prostotą obsługi oraz nowoczesną stylistyką.

Dzięki bliskiej współpracy z sąsiadującymi Wojskowymi Zakładami Lotniczymi (certyfikowanym partnerem Sił Powietrznych), gdzie wykonujemy takie operacje, jak:

  • różnorodne powłoki galwaniczne
  • cięcie wodą
  • lakierowanie

realizowane zgodnie z normami obowiązującymi w lotnictwie, nasze maszyny spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania jakościowe.

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.