- Reklama -spot_imgspot_img

Vilpol… tak się robi inwestycje

- Reklama-

24 maja odbył się Dzień Otwarty w drukarni Vilpol z Wilkowa Polskiego. Okazja ku temu była naprawdę wyjątkowa. Podczas tego dnia zaproszonym gościom została zaprezentowana nowa inwestycja drukarni… maszyna drukująca KBA RAPIDA 106-8+L SW4 SPC ALV2.

Dla wtajemniczonych wszystkie skróty mówią jak najbardziej o tym, jak ta inwestycja jest zbudowana. My o walorach technicznych będziemy na pewno pisali w najbliższym wydaniu czasopisma. Teraz jedynie skupimy się na krótkiej relacji.

- Reklama -

Wspaniała pogoda, goście i cudowna muzyka. Tak rozpoczął się Dzień Otwarty w drukarni Vilpol. Około godziny 12.00 wszyscy goście zostali zaproszeni do hali produkcyjnej na oficjalną prezentację nowej maszyny KBA. Krótkie przemówienia, podziękowania i oczywiście poświęcenie maszyny były wstępem do najważniejszego momentu tj. przecięcia wstęgi i symbolicznego rozpoczęcia… oficjalnie produkcji na najnowszym sprzęcie.

Jak zauważył Andrzej Chełczyński – członek zarządu drukarni, wyzwaniem było zrealizowanie montażu, gdzie trzeba było zdemontować trzy inne maszyny dla wstawienia tej jednej plus, oczywiście wszystko musiało się spiąć z terminami związanymi z realizacją umowy o dotacjach unijnych.

Jan Korenc, prezes Koenig & Bauer CEE zauważył, że w tym momencie była to najważniejsza instalacja firmy w Polsce, wymagająca wspaniałej organizacji i zgrania zespołu.

Później było już tylko mniej oficjalnie. Zwiedzanie drukarni, zdjęcia, rozmowy i wspaniała muzyka. Cóż… nic dodać i nic ująć. Tylko mała garstka zdjęć w relacji poniżej…

spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych