Vilpol… tak się robi inwestycje

24 maja odbył się Dzień Otwarty w drukarni Vilpol z Wilkowa Polskiego. Okazja ku temu była naprawdę wyjątkowa. Podczas tego dnia zaproszonym gościom została zaprezentowana nowa inwestycja drukarni… maszyna drukująca KBA RAPIDA 106-8+L SW4 SPC ALV2.

- reklama -

Dla wtajemniczonych wszystkie skróty mówią jak najbardziej o tym, jak ta inwestycja jest zbudowana. My o walorach technicznych będziemy na pewno pisali w najbliższym wydaniu czasopisma. Teraz jedynie skupimy się na krótkiej relacji.

Wspaniała pogoda, goście i cudowna muzyka. Tak rozpoczął się Dzień Otwarty w drukarni Vilpol. Około godziny 12.00 wszyscy goście zostali zaproszeni do hali produkcyjnej na oficjalną prezentację nowej maszyny KBA. Krótkie przemówienia, podziękowania i oczywiście poświęcenie maszyny były wstępem do najważniejszego momentu tj. przecięcia wstęgi i symbolicznego rozpoczęcia… oficjalnie produkcji na najnowszym sprzęcie.

Jak zauważył Andrzej Chełczyński – członek zarządu drukarni, wyzwaniem było zrealizowanie montażu, gdzie trzeba było zdemontować trzy inne maszyny dla wstawienia tej jednej plus, oczywiście wszystko musiało się spiąć z terminami związanymi z realizacją umowy o dotacjach unijnych.

Jan Korenc, prezes Koenig & Bauer CEE zauważył, że w tym momencie była to najważniejsza instalacja firmy w Polsce, wymagająca wspaniałej organizacji i zgrania zespołu.

Później było już tylko mniej oficjalnie. Zwiedzanie drukarni, zdjęcia, rozmowy i wspaniała muzyka. Cóż… nic dodać i nic ująć. Tylko mała garstka zdjęć w relacji poniżej…

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Najważniejsze wyzwania na "teraz" dla Twojego biznesu