Nie tak dawno pisaliśmy o inwestycji, jaką zrealizowała firma Dot2Dot w maszynę drukującą Koenig & Bauer… Dot2Dot SA od wielu lat jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym wymaganiom wszystkich swoich klientów. Zwracając uwagę na każdy szczegół i każdą „kropkę”, co przekłada się na doskonałe rezultaty druku.

Z ponad 1000 marek w swoim portfolio, Dot2Dot SA udowodnił, że jest głównym graczem w europejskim przemyśle poligraficznym.

Vinfoil jest dumny, że Dot2Dot jest wśród użytkowników rozwiązań Vinfoil. W tym tygodniu zespół Vinfoil zainstalował maszynę Vinfoil Optima SF110MF w gdańskim zakładzie Dot2Dot w Polsce. Vinfoil jest szczęśliwy, że może pracować nad rozpowszechnianiem idei uszlachetnienia na zimno w Europie, z kolejnym cenionym partnerem!

Andrzej Płatek, C.O.O. – Dot2Dot SA: “Zawsze poszukujemy rozwiązań, które tworzą najlepsze opakowania i jednocześnie dodają wartość do naszego procesu produkcyjnego i dla naszych klientów. Koncepcja uszlachetniania na zimnojest tym, co Vinfoil oferuje. Połączenie ich unikalnej technologii oszczędzania folii (MFU) z wydajnością rozwiązania, z pewnością przeniesie naszą działalność w zakresie uszlachetniania na zimno na wyższy poziom! Dot2Dot SA oferuje klientom szeroką gamę rozwiązań w zakresie eko-pakowania. Vinfoil rozszerzy możliwości druku eko premium”…

Źródło i zdjęcia: Vinfoil

- reklama -

ANKIETA!
Bądźcie aktywni! Warto wyrażać swoje zdanie!

Czy korzystasz z webinariów?

Co cenisz w organizowanych webinariach?