spot_imgspot_imgspot_img

Viperprint podczas targów

- Reklama-

Czy takie miejsce, jak targi RemaDays są dla drukarni? Oczywiście, że tak. W tym roku grono drukarni było znacznie mniejsze niż dotychczas, ale od wielu lat targów tych nie pozostawia Viperprint.

Viperprint jest drukarnią internetową z ponad 20 letnim stażem. Kiedy przeglądaliśmy strony internetowe i później odwiedzaliśmy kilkakrotnie drukarnię, nie spodziewaliśmy się, że zachodzą tutaj tak duże zmiany. Wystarczy wspomnieć o jednej, choć nie jedynej… HP Indigo 12 000.

Targi w Warszawie (Nadarzyn) są miejscem idealnym do tego, by przedstawić swoją ofertę i móc spotkać się bezpośrednio z klientami prezentując wybrane możliwości produkcyjne. To też nie jest tak, że wszyscy już Viperprint znają. Można było się o tym przekonać w trakcie targów. Praktycznie stoisko firmy było oblegane przez trzy dni. Na naszych łamach Viperprint pojawi się już niedługo, bo mamy o czym pisać…


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 318 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, jakie portale społecznościowe przegląda?

2. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, w jakich portalach społecznościowych działa aktywnie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00