- Reklama -spot_imgspot_img

W drukarni dziełowej PJN Poligrafia Janusz Nowak

- Reklama-

W drukarni dziełowej PJN Poligrafia Janusz Nowak dzieje się bardzo dużo. Wszystko za sprawą inwestycji, dzięki której drukarnia pobiła światowy rekord… w introligatorni. Pisaliśmy o tym wszystkim nieco wcześniej. Teraz, dla przypomnienia tego wydarzenia, Heidelberg Polska przygotował krótki film…

W drukarni dziełowej PJN Poligrafia Janusz Nowak praca znacząco przyspieszyła dzięki zwycięskiej kombinacji technologii Speedmaster/Stahlfolder. Ultraproduktywne maszyny XL106 w połączeniu z najnowocześniejszą technologią złamywarek serii TH82 P obsłużone niezawodnym robotem P-Stacker, taki zestaw sprawia, że drukarnia dziełowa jest gotowa na każde wyzwanie i każdy rekord wydajnościowy jest w zasięgu ręku. Z przyjemnością dzielimy się zajawką filmową z naszej wizyty…

- Reklama -

Źródło: Heidelberg Polska


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 318 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii związanej z tematami komunikacji.

Jak długie informacje prasowe czytasz?

Co decyduje o Twoim zainteresowaniu daną informacją?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych