- Reklama -spot_imgspot_img

Warneke Paper Box instaluje system druku w formacie B1 Heidelberg Primefire

- Reklama-

Drukarnia Warneke Paper Box z Denver w Kolorado, USA, rozpoczęła niedawno instalację nowej maszyny Primefire 106 firmy Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg). Ten przemysłowy 7-kolorowy system cyfrowego druku atramentowego w formacie B1 otwiera przed tą drukarnią opakowaniową nowe źródła przychodów, ponieważ idealnie nadaje się do realizacji kampanii opakowaniowych w małych nakładach.

„Zobaczyliśmy maszynę Primefire po raz pierwszy na targach drupa 2016 i byliśmy zachwyceni rezultatami. Już teraz cieszymy się z nowych możliwości, jakie zaoferuje nam i naszym klientom”, mówi Steve Huppert, wiceprezes i dyrektor operacyjny drukarni Warneke Paper Box.

Możliwość zdobywania nowych rynków
Primefire 106, jako pierwszy dostępny na rynku inkjetowy cyfrowy system drukujący w formacie 70 x 100 cm, daje producentom opakowań kartonowych możliwość tworzenia wartości dodanej dla każdego pudełka, szybszego wprowadzania produktów na rynek oraz zmniejszania kosztów łańcucha dostaw dzięki drukowaniu na żądanie.

- Reklama -

Drukowanie bezpośrednio na podłożu siedmioma kolorami i doskonałe pasowanie pozwalają nanosić elementy zabezpieczające oraz dane zmienne w celu tworzenia opakowań zabezpieczonych przed fałszowaniem.

Jakość druku Primefire 106 w formacie 70 x 100 cm jest porównywalna z drukiem offsetowym, dlatego też drukarnia Warneke dla każdego zlecenia może dobrać odpowiednią technologię i optymalnie obsłużyć swoich klientów: zlecenia z krótkim czasem realizacji, jak również te z danymi zmiennymi albo dodruki lub bardzo małe nakłady, realizowane są cyfrowo na maszynie Primefire 106. Do masowej produkcji dużych nakładów, gdzie chodzi głównie o niską cenę jednostkową, stosowane są maszyny offsetowe.

„Dzięki uzupełnieniu posiadanych wcześniej maszyn offsetowych o cyfrowy system Primefire 106 Warneke będzie mógł od teraz używać technologii, która będzie najbardziej opłacalna przy realizacji danego zlecenia. Nowe produkty i możliwości, które Warneke wkrótce będzie mógł zaoferować swoim klientom, przyniosą nowe możliwości wzrostu teraz i w przyszłości”, mówi Montserrat Peidro-Insa, szefowa działu druku cyfrowego firmy Heidelberg.

System druku cyfrowego Primefire 106 oferuje najwyższą jakość drukując z rozdzielczością 1200 x 1200 dpi przy prędkości początkowej 2500 ark./godz. i dzięki przemysłowej wydajności pozwala zadrukowywać do 1,5 miliona arkuszy miesięcznie. Jego modułowa budowa umożliwia późniejsze zwiększenie prędkości oraz doposażenie bez konieczności wymiany całej maszyny.

„Od wielu lat wierzymy w Heidelberga jako dostawcę przełomowych technologii, który wspiera swoich klientów w zwiększaniu zysków. Nie mamy wątpliwości, że Primefire pozwoli nam je osiągać”, mówi Stacy Warneke, prezes i dyrektor zarządzający w Warneke Paper Box. „Cieszymy się i jesteśmy podekscytowani, że będziemy pierwszą firmą w Stanach Zjednoczonych stosującą tą najnowocześniejszą technologię.”

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych