spot_imgspot_img

Warsztaty Flekso i transmisja LIVE

- Reklama-

15 września w Warszawie odbyła się kolejna już edycja jednej z najciekawszych, a naszym redakcyjnym zdaniem, najciekawszej imprezy branżowej dedykowanej branży opakowaniowej… Warsztaty Flekso… Flekso Jakie jest, każdy widzi.

Nie chodzi przy tym o prezentacje dotyczące technologii fleksograficznej, bo tych tutaj było po prostu niewiele. Przede wszystkim tematem głównym było spotkanie osób związanych bezpośrednio z produkcją opakowań w technologii fleksograficznej, którzy chcą wymienić się informacją i przede wszystkim wiedzą.

To też wyjątkowy czas, bo sali przy stolikach siedziały konkurujące ze sobą drukarnie żywo dyskutując o… między innymi problemach występujących podczas produkcji. Wśród poruszanych tematów były zalewki, farby, zachowanie podłoży, kleju, folii i na wszystkie te pytania odpowiadali zaproszeni eksperci lub… osoby bezpośrednio zajmujący się danym tematem na produkcji.

Po części wstępnej i pierwszych niezwykle interesujących prezentacjach dotyczących historii, rynku i wymagań „Eko” nastąpiło to, czego nikt się nie spodziewał. Po raz pierwszy rozpoczęła się transmisja LIVE z panelu dyskusyjnego Warsztatów Flekso… Otóż prowadzący Jacek Galiński i Piotr Lis zaprosili na scenę Marcina Śpiewoka z drukarni SILBO oraz Dariusza Puchowskiego z drukarni WIST. Dodatkowo, jako prowadzącego ten panel, został zaproszony Mirosław Pawliński red. naczelny czasopisma Świat Poligrafii Professional.

Całą rozmowę możecie obejrzeć już teraz klikając okienko poniżej. Dla tych, którzy wolą jednak posłuchać, za kilka dni cała rozmowa będzie dostępna w ramach cyklu podcastów NIEZBĘDNIK POLIGRAFA.

To ogromny zaszczyt i przyjemność udziału w tak wspaniałym spotkaniu ekspertów branży opakowaniowej – mówi Mirosław Pawliński – ilość poruszanych tematów może zaskakiwać każdego poligrafa. Merytoryka na najwyższym poziomie. Podziękowania dla Piotra Lisa i Jacka Galińskiego, za możliwość udziału, rozmowy z Dariuszem i Marcinem, bo to dzięki nim patrzymy nieco inaczej na opakowania.


Prenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie brzmi następująco:

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych