spot_imgspot_img

Warsztaty Flekso… tuż, tuż…

- Reklama-

O tym wydarzeniu jest głośno od wielu miesięcy. Ostatnia edycja, która odbyła się w 2020 roku zgromadziła wyjątkowe środowisko ekspertów i praktyków branży fleksograficznej. Warsztaty to czas i miejsce na wymianę swoich doświadczeń i wiedzy a także spotkania konkurencji, z którą po prostu można porozmawiać.

Jedyna tego typu impreza branżowa. Jej najbliższa edycja odbędzie się już we wrześniu i chyba warto już dzisiaj zarejestrować swój udział. Do zobaczenia … na Warsztatach Flekso…


Jesteś drukarzem, technologiem, operatorem, projektujesz, świecisz polimery, zarządzasz, kierujesz, dyrektorujesz, zajmujesz się produkcja opakowań i etykiet drukowanych technologią fleksograficzną – to spotkanie dla Ciebie. Od projektu po druk i laminację. A jak nic z tych rzeczy nie robisz a „FLEKSUJESZ” to zobacz jak to inni robią…. O przepraszam, jak my to będziemy robić… U nas zobaczysz co nam przyszłość i technologia wywróży?! Przyjedź do nas 15 września 2022 do Warszawy.Prenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie brzmi następująco:

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych