spot_imgspot_imgspot_img

Warsztaty Flekso zbliżają się wielkimi krokami

- Reklama-

15 września 2022 w Warszawie odbyła się kolejna już edycja jednej z najciekawszych, a naszym redakcyjnym zdaniem, najciekawszej imprezy branżowej dedykowanej branży opakowaniowej… Warsztaty Flekso… Flekso Jakie jest, każdy widzi.

Tegoroczna edycja planowana jest na początek października i już dzisiaj wiemy, że będzie niezwykle interesująca. Ja zawsze planowane są rozmowy o technologii, problemach pojawiających się w produkcji nie tylko opakowań i co najważniejsze i tym razem nie zabraknie loży ekspertów, którzy będą odpowiadali na najtrudniejsze pytania.

Już dzisiaj warto rezerwować sobie termin 5-6 października 2023. Warsztaty Flekso nadchodzą i jeżeli tylko interesują Ciebie opakowania, to nie może Ciebie tutaj zabraknąć. Jeżeli nie chcesz przegapić czegoś z kalendarza wydarzeń zapisz się na naszego newslettera, a my dopilnujemy tego, by czegoś nie przegapić.

Jak było poprzednim razem? Obejrzyj materiał, to tylko krótkie przypomnienie, ale tematy poruszane były i są nadal aktualne.

Rozmowa o …

Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, jakie portale społecznościowe przegląda?

2. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, w jakich portalach społecznościowych działa aktywnie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00