- Reklama -spot_imgspot_img

Warsztaty z Akondą już w środę 7 września

- Reklama-

Każdy może produkować piękne pudełka! Akonda zaprasza na warsztaty z tworzenia pudełek w małych i średnich nakładach! Tym razem Akonda zaprasza do swojego biura i showroomu w Piasecznie pod Warszawą, w środę 7 września o godzinie 11.00. Dzień później, 8 września o godzinie 11.00 – odbędą się warsztaty w formie prezentacji online. Przy wykorzystaniu druku cyfrowego i linii Digital Box Factory z ploterem tnąco-bigującym iEcho PK 1209 produkcja pudełek okazuje się być niezmiernie prosta i łatwo osiągnąć przy tym wiele innych korzyści! Jakich?

Wysokie wzrosty cyfrowej produkcji opakowań prognozują największe na świecie firmy doradcze i przemawia za tym kilka kluczowych argumentów! Jest to między innymi troska o środowisko, co wpisuje się idealnie w fundamentalną koncepcję druku na żądanie, brak konieczności magazynowania i brak ryzyka niewykorzystania wyprodukowanych opakowań.

- Reklama -

To również dbałość o bezpieczeństwo marki, przy traktowaniu opakowania jako elementu zabezpieczenia przed fałszerstwem i podróbkami – z możliwością nakładania nietypowych folii – złota, srebra, hologramu – na druk cyfrowy. Dodatkowego znaczenia nabierają również praktyczne względy – opakowanie zaprojektowane do łatwego, często ręcznego składania i pakowania, bezpiecznej wysyłki i ewentualnego zwrotu, zazwyczaj zgodne z identyfikacją wizualną sklepu wspierające zaprojektowaną wizję marki przy sprzedaży on-line – w wielu rozmiarach i niekoniecznie w bardzo wysokich nakładach.

Oprogramowanie Digital Box Factory pozwala na zaprojektowanie 169 modeli opakowań według standardu Ecma w zakresie opakowań z kartonu, Fefco w zakresie opakowań z tektury. Key2Pack, zintegrowany z Digital Box Factory pozwala na sprzedaż produktów poligraficznych i opakowań z możliwością projektowania wzorów wykrojników on-line. Akonda zaprezentuje, jak proste jest wycinanie i bigowanie arkuszy na ploterze iEcho z podajnikiem arkuszy. Cięcie może się odbywać przy wykorzystaniu noża wleczonego, oscylacyjnego lub aktywnego, a formaty urządzenia – A2 – PK 0604; B2 – PK 0705; 1200x900mm – PK 1209 – pozwalają na wykorzystanie rozwiązania w procesie druku elektrofotograficznego jak również inkjetowego.

Podczas warsztatów z nieukrywaną radością, zostaną zaprezentowane nowe wzory pudełek, wchodzące w skład zestawu pokazowego, o czym opowiada Dominik Szulim, współwłaściciel firmy Akonda – “W 2020 roku pokazaliśmy światu pierwszy zestaw Sample Set – koncentrowaliśmy się wówczas na opakowaniach w eleganckich formach ze złoceniami. W 2022 prezentujemy zestaw minimalistyczny, co by nie powiedzieć eklektyczny, oparty na papierach niepowlekanych – barwionych w masie i kraftowych – oddających najnowsze trendy na rynku”.

Możliwości druku cyfrowego wraz z możliwością wycięcia i bigowania kartonu lub tektury pod opakowanie bez konieczności produkcji wykrojnika dają nieograniczone możliwości, przy zachowaniu rozsądnego kosztu jednostkowego nawet dla bardzo niskich nakładów.

Dominik Szulim mówi o tym pełen entuzjazmu -“Chcemy by drukarnie wykorzystały w pełni swoje możliwości, jakie już dziś daje im cyfrowa maszyna drukująca. Rozszerzenie parku maszynowego o ploter tnąco-bigujący iEcho i Digital Box Factory otwiera zupełnie nowe możliwości na zdobycie rynku, na którym dana firma dotąd nie funkcjonowała, a przed którym stoją bardzo korzystne warunki rozwoju”.  

Warsztaty, podczas których zostaną wykonane pudełka, pozwolą zrozumieć procesy ich tworzenia, dadzą również możliwość zobaczyć, że nie są to procesy skomplikowane. Już dziś warto się zarejestrować, choćby w poszukiwaniu inspiracji do rozwoju własnego biznesu.

Źródło: Akonda


ZAJRZYJ DO NASZEGO KALENDARZA…


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych