spot_imgspot_img

Warto wiedzieć więcej. O nas samych: RAPORT’22

Warto wiedzieć więcej. O nas samych. Zapraszamy Państwa do udziału w drugiej edycji ankiety, a tak naprawdę poznania Waszej opinii o tym, co dzieje się w naszej branży. Jak już informowaliśmy wielokrotnie, staramy się Was zainteresować stałym, nawet kilkukrotnym udziałem w roku kalendarzowym, w ankiecie – która ma pomóc zrozumieć zachodzące w naszej branży szybkie zmiany. Zwłaszcza teraz, kiedy mamy szalejącą pandemię, podwyżki praktycznie wszystkiego… i jeszcze mamy określić przyszłość prowadzonego biznesu.

Pytania do tej ankiety przygotował dokładnie tak, jak poprzednio, dr hab. inż. prof. UW Wiesław Cetera. W poprzedniej edycji  wzięło udział ponad 150 osób (firm). To bardzo dobry wynik. Mamy nadzieję, że w tej edycji będzie Was znacznie więcej. Przypominamy również, że ankieta jest w 100% anonimowa. Na końcu są pytania dotyczące wielkości firmy, którą reprezentujecie. Są to jednak pytania statystyczne. Nie ma nigdzie adresów i nie gromadzimy IP odpowiadającego.

RAPORT’22 – znajdziecie bezpośrednio w naszym górnym menu lub tutaj.

Patronat nad tą edycją objęły: Uniwersytet Warszawski, Stowarzyszenie Absolwentów Instytutu Poligrafii PW, Polskie Stowarzyszenie Sitodruku i Druku Cyfrowego, Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Poligraficznego oraz Polska Izba Druku.

Zapraszamy do udziału!

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Czy technologia cyfrowa wyprze druk analogowy?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych