- Reklama -spot_imgspot_img

Gdzie uciekają pieniądze w drukarni i jak można temu zapobiec? Webinar premium

- Artykuł promocyjny -

- Reklama-

Efektywność energetyczna to gorący temat, który dotyczy nas wszystkich. I nie chodzi tu tylko o rozwiązania proekologiczne czy zrównoważony rozwój, ale zwyczajnie o to, gdzie tracone są ogromne sumy pieniędzy w drukarni.

Już za kilka dni Heidelberg Polska zaprasza do udziału w przygotowanym Webinar, w którym właśnie głównym tematem jest „efektywność energetyczna”. Jak czytamy w informacji prasowej… „W ramach naszej oferty serwisowych usług konsultingowych Performance Team chcemy, aby ten obszar przedstawić precyzyjnie, bez niedomówień. Opisać na przykładach, wyjaśnić, zaproponować odpowiednie techniki i narzędzia, które będą pomocne w opanowaniu tego narastającego problemu”.

- Reklama -

Zapraszamy na webinar premium | Nasi eksperci, Norbert Ćwichuła i Robert Wieczorek, podzielą się z Państwem praktycznymi wskazówkami i zdradzą kilka trików dotyczących oszczędzania energii podczas użytkowania maszyn drukujących firmy Heidelberg, które pozwolą zaoszczędzić spore kwoty pieniędzy Państwa firmie.

Webinar odbędzie się 29 marca 2023 r. (środa) od godz. 11.00.

Uczestnicy webinaru otrzymają materiały prezentowane podczas jego trwania, a także możliwość zgłoszenia swojej firmy do przeprowadzenia “case study”.

Źródło: Heidelberg Polska


Zajrzyj do naszego kalendarza, by nie przegapić najciekawszych wydarzeń naszej branży


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych