spot_imgspot_img

WEBINAR: impozycja, cięcie, bigowanie… już 25 maja!

- Artykuł promocyjny -

- Reklama-

Akonda zorganizuje webinar, podczas którego będzie można zobaczyć, jak zautomatyzować proces impozycji, wycinania, bigowania i perforacji dzięki automatycznej wycinarce Ausjetech SCC i oprogramowaniu Trimposer.

Dominik Szulim, współwłaściciel Akondy zaprezentuje oprogramowanie Trimposer, pozwalające na automatyzację pracy kombajnu introligatorskiego Ausjetech SCC – modeli 8336BSC i 9375SCC, które umożliwia wykonanie impozycji użytków – wizytówek, ulotek, zaproszeń – na arkuszu, wysłanie pliku wraz z kodem kreskowym do druku i automatycznie przekazywane ustawień do multifiniszera Ausjetech SCC.

Po ułożeniu wydrukowanych arkuszy na podajniku urządzenia zostaje odczytany kod kreskowy,  uruchamiający odpowiedni program. Następuje proces cięcia, rozcinania krążkami, bigowania, perforacji. Nie jest konieczna interwencja operatora czy klikanie z pulpitu urządzenia.

Mega kombajn introligatorski 9375BSC pozwala na pracę z arkuszem do 370mm szerokości, z dwoma listwami bigującymi lub perforującymi jednocześnie (0,6; 1,0; 1,4mm dla bigowania, 12,24,52 TPI dla perforacji). Cięcie 6 krążkami lub cięcie gilotyną, z perforacją fragmentaryczną lub stałą krążkową wzdłużną i perforację fragmentaryczną lub stałą krążkową poprzeczną, z możliwością rozbudowania o dodatkowe 5 krążków rozcinających!

Automatyczna wycinarka Ausjetech 8336SCC, pracuje z arkuszem 330mm, z cięciem 6 krążkami lub cięciem gilotyną i z perforacją fragmentaryczną lub stałą. Bigowanie lub perforacja ma miejsce przy wykorzystaniu listew (0,6; 1,0; 1,4mm dla bigowania, 12,24,52 TPI dla perforacji).

Celem spotkania jest przedstawienie koncepcji automatyzacji pracy dla użytkownika, a podczas webinaru zaprezentowana zostanie praca z softem Trimposer i praca z maszynami na wydrukach. Poniżej link po rejestracji, po której w odpowiedzi zwrotnej wysłany zostanie link do webinaru.

Źródło: Akonda

Kalendarium wydarzeń

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Czy inwestycja w Web-to-Print jest nadal atrakcyjna?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych