spot_imgspot_img

Webinar: Scodix o uszlachetnianiu opakowań

- Reklama-

Firma Digiprint zaprasza do uczestnictwa w zdalnej prezentacji sposobów uszlachetniania technologią cyfrową dla opakowań z kartonu. Na żywo z Demo Centrum z Izraela.

9 czerwca tylko 1-godzinna wirtualna prezentacja zapozna Państwa z efektywnymi kosztowo metodami produkcji uszlachetnień takich, jak foliowanie folią metalizowaną, efekt tłoczenia z folią metalizowaną, lakier wypukły, tekstury z lakierem wypukłym.

Podczas prezentacji uszlachetniania prac, będzie można można poznać również koszty ich realizacji.

Nowe portfolio maszyn Scodix Ultra daje możliwości uszlachetnień we własnym zakresie i w skróconym czasie produkcji. Z zupełnie nowym formatem B1 i gamą urządzeń w formacie B2 możecie korzystać z 9 typów uszlachetnień i ich dowolnych kombinacji. Ławo aplikować folię metalizowaną, folię metalizowaną z efektem tłoczenia, efekty holograficze, brokat i inne dla zwiększenia wartości każdego pakowanego produktu – mówi Alicja Bednarek z firmy Digiprint.

Formularz rejestracji dostępny w zakładce KALENDARZ lub bezpośrednio TUTAJ.

Źródło: Digiprint

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie jest pierwszym z całej serii dotyczącym oznaczania produkcji i brzmi następująco:

Jak ważna jest ochrona produktu i marki?

Czy stosujesz rozwiązania stosowane w produkcji poligraficznej do zabezpieczania finalnego produktu (ukryte kody itd.)?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych