Zeller+Gmelin zaprasza do udziału w webinariach, które poświęcone będą nowym seriom farbowym do drukowania offsetowego arkuszowego oraz rolowego. Są to: UVALUX LED U581 FCM i UVALUX LED U540.

UVALUX LED U581 FCM jest dedykowana do druku opakowań na folii, papierze oraz kartonie. Seria charakteryzuje się wysoką odpornością na migrację, bardzo nikłym zapachem oraz doskonałym suszeniem w świetle UV.

Zaletami technologii LED jest bardzo małe oddziaływanie ciepła na podłoża wrażliwe na temperaturę, brak ozonu, i bardzo małe zużycie energii. UVALUX LED U540 to nowa seria offsetowych farb LED oraz H-UV/HR-UV/LE-UV do druku komercyjnego oraz opakowań, które nie są przeznaczone do kontaktu z żywnością. Opracowana jest do druku z maksymalną prędkością maszyn. Wyróżnia się doskonałym balansem wodno-farbowym i bardzo dobrymi parametrami w zakresie mgławienia.

Obie serie spełniają standardy PSO i są odpowiednie dla lamp LED o zakresie fali 385 i 395 nm. Dodatkowo, w naszej ofercie znajdują się kleje do cold stampingu oraz lakiery utrwalane LED-UV.

Razem z innymi, znanymi członkami grupy Print City organizator zaprezentuje, jak połączyć cele środowiskowe i wyjątkowe opakowania z wysokiej jakości drukiem oraz jego wykończeniem.

Zeller+Gmelin zaprasza do udziału w webinarium w małych grupach, gdzie będą poruszane między innymi następujące tematy:

  • UV (bezpieczeństwo produktu, pośredni kontakt z żywnością, zrównoważony rozwój, brak fotoinicjatorów, kompostowalność)
  • Barierowość (zastępowanie plastików, karton i lakier, żywność) Opakowania na żywność (niska migracja, DFC – bezpośredni kontakt z żywnością, bezpieczeństwo produktu, właściwości antywirusowe i antybakteryjne)
  • Recykling (gospodarka w obiegu zamkniętym, dodatek nowych granulatów)

Webinaria odbędą się w następujących termiach… WYDARZENIA

- reklama -

Co dziś generuje Ci największy problem/koszt przy produkcji opakowań i chciałbyś to zmienić?

2. Co jest największym kosztem pozostałości poprodukcyjnych?

3. Jak najszybciej zwiększyć techniczną jakość produkcji?