Mark Andy, z uwagi na wciąż istniejące w skali globalnej obostrzenia, kontynuuje działania związane ze zdalnymi prezentacjami swoich rozwiązań dla klientów z różnych stron świata. 24 lipca br., wspólnie z jej indyjskim partnerem handlowym – Flexo Image Graphics – zorganizowała webinarium pod hasłem „Cyfrowe rozwiązania z oferty Mark Andy”.

Podczas wirtualnego spotkania, w którym wzięli udział klienci z Azji, Australii, USA, Kanady oraz Europy, zaprezentowane zostały maszyny Mark Andy, bazujące na technologii cyfrowej, m.in. Digital Series HD zainstalowana w warszawskim centrum demonstracyjnym. Uczestnicy webinarium mieli też okazję zadać nurtujące ich pytania przedstawicielom Mark Andy i Flexo Image Graphics, prowadzącym spotkanie.

„Webinarium było inicjatywą naszego indyjskiego partnera – firmy Flexo Image Graphics, która reprezentuje Mark Andy i Rotoflex na rynku azjatyckim od 2000 roku – mówi Tom Cavalco, Executive Vice President w firmie Mark Andy. – Dzięki współczesnej technologii, bez wychodzenia z biur czy z domów, nasi klienci z różnych części świata mogli wziąć udział w teoretycznej i praktycznej prezentacji cyfrowych rozwiązań Mark Andy. Co ciekawe, prezentacje te były realizowane z kilku lokalizacji: Indii, Wielkiej Brytanii oraz Polski. Z reakcji oraz relacji uczestników webinarium wynika, że spotkały się one z dużym zainteresowaniem, czego dowodem były liczne pytania, spływające zarówno w trakcie, jak i po wydarzeniu”.

Po krótkim wstępie ze strony Leny Chmielewskiej-Bontron, kierującej marketingiem Mark Andy w Europie i będącej koordynatorem wydarzenia, uczestników webinarium powitał Gourav Roy – dyrektor zarządzający Flexo Image Graphics.

Firma ta jest dystrybutorem rozwiązań fleksograficznych różnych producentów na rynku indyjskim oraz w innych krajach regionu. Zatrudnia ponad 30 osób, posiada oddziały w Delhi, Chennai, Bombaju oraz Dubaju. Od wielu lat, na zasadach wyłączności, reprezentuje w tym regionie świata Mark Andy, czego rezultatem jest ok. 220 użytkowników maszyn tego producenta w Indiach i krajach ościennych.

Obecnie jednym z jej priorytetów jest wypromowanie wśród swoich klientów rozwiązań Mark Andy wykorzystujących technologię cyfrową. Stąd m.in. inicjatywa zorganizowania z myślą o nich webinarium, w którym wzięli także udział: Phil Baldwin – Sales Manager w europejskim oddziale Mark Andy i Syd Roberts – specjalista ds. rozwiązań cyfrowych Mark Andy.

- reklama -

Co dziś generuje Ci największy problem/koszt przy produkcji opakowań i chciałbyś to zmienić?

2. Co jest największym kosztem pozostałości poprodukcyjnych?

3. Jak najszybciej zwiększyć techniczną jakość produkcji?