W ramach wieloletniej działalności PrintCity firma WEILBURGER Graphics GmbH, międzynarodowy producent lakierów, farb fleksograficznych i klejów z siedzibą w Gerhardshofen we Frankonii, bierze udział w targach virtual.drupa 2021, które odbywają się w dniach 20-23 kwietnia.

Głównym tematem prezentacji PrintCity na tegorocznych wiodących targach branży graficznej, które z powodu pandemii po raz pierwszy odbędą się w formie wirtualnej, będą wysokiej jakości, przyjazne dla środowiska opakowania. W tym celu, od czasu ostatniej drupy, sojusz stworzył wirtualną markę Better Human i wyposażył ją w różne próbki opakowań. Wszystkie te próbki opakowań pokazują za pomocą kilku różnych podejść, jak nawet bardzo wyrafinowane opakowania mogą być produkowane w sposób zrównoważony.

- reklama -- reklama -

Podstawy tego projektu opakowań oraz pięć próbek opakowań koncepcji marki Better Human zostaną zaprezentowane przez członków PrintCity podczas dwóch sesji internetowych na targach drupa. Odbędą się one w języku angielskim w dniu 21.04. w godzinach 8:40 – 9:40 CET oraz w dniu 22.04. w godzinach 16:40 – 17:40 CET.

Rainer Kuhn, Dyrektor Zarządzający PrintCity o pierwszych wirtualnych targach: “Członkowie Alliance spotkali się po raz pierwszy na targach drupa w 2000 roku pod hasłem “Connection of Competence”. Od tego czasu rozwinęli bliskie i owocne partnerstwo. W zeszłym roku obchody 20-lecia na targach drupa 2020 musiały zostać odwołane. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że targi drupa nadal będą się odbywać, przynajmniej wirtualnie! Mamy nadzieję, że odwiedzający pozytywnie zareagują na nowy format online i jesteśmy optymistami, że sesje internetowe będą cieszyły się dużą frekwencją.”

Źródło: WEILBURGER Graphics

  • w zakładce WEBINARIA znajdziecie linki do bezpośrednich prezentacji

 

- reklama -Cieszymy się, że jesteś z nami. Zapisz się na newsletter Świata Poligrafii PRO, aby otrzymywać od nas najbardziej wartościowe treści.


ANKIETA!
Bądźcie aktywni! Warto wyrażać swoje zdanie!

Czy zauważyliście, że odbyła się virtual.drupa 2021?

Czy braliście udział w proponowanych sesjach?

Jak oceniasz virtual.drupa 2021?