(Od lewej do prawej) Od Foster Printing: Dennis Blackburn, CEO; Tim Blackburn, prezes; Kris Blackburn, wiceprezes ds. Sprzedaży; wraz z kierownikiem sprzedaży Koenig & Bauer Marcusem Schoenem; rozpoczęli instalację na nowej, sześciokolorowej, 64-calowej Rapida 164.

W ostatnich miesiącach firma Foster Printing była świadkiem stałego wysokiego wzrostu, zwłaszcza w swojej niszy na opakowania żywności, ponieważ obecna pandemia wymaga tej podstawowej potrzeby i powoduje silny popyt.

- reklama -

Nowa sześciokolorowa 64-calowa  Rapida 164 została dostarczona do zakładu Foster o powierzchni 46 000 stóp kwadratowych, gdzie zastąpi dwie starsze maszyny  wielkoformatowe i rozpocznie produkcję w tym miesiącu.

„Nasza nowa maszyna Rapida 164 z pewnością rozszerzy nasze możliwości produkcyjne” – mówi Kris Blackburn, wiceprezes ds. sprzedaży w firmie. „Zapewni o 50% większą wydajność wraz z nową, unikalną technologią przy maksymalnej prędkości 15 000 arkuszy na godz. Chociaż nasz biznesplan nie zawierał dokładnych danych dotyczących wydajności i produktywności, wiemy, że maszyna dostarczy pokaźne, solidne dane i skróci czas narządzania o 20%. Nie myślelibyśmy o przejściu na mniejszy format. Nasze wielkoformatowe maszyny drukujące Koenig & Bauer zawsze były dla nas idealne”.

Rzeczywiście, w ciągu ostatniej dekady Foster zawsze składał zamówienia na maszyny wielkoformatowe firmy Koenig & Bauer, w tym na wyjątkową 81-calową Rapida 205 – największą na świecie. 

Aby utrzymać wysoką jakość produktów, Foster skonfigurował nową maszynę drukującą z systemem pomiaru koloru Koenig & Bauer ErgoTronic ColorControl, ErgoTronic LAB i oprogramowaniem ErgoTronic Quality Pass, aby zwiększyć produkcję i zapewnić szczegółowe raporty kolorów.

„Wyróżniliśmy się na tle innych drukarni z południowej Kalifornii dzięki naszej zdolności do wykonywania najwyższej jakości pracy z jednym lub dwoma dniami realizacji oraz wyjątkowym serwisem” – mówi Blackburn. „Możemy liczyć na jakość maszyny firmy Koenig & Bauer i terminowe wsparcie, które otrzymujemy. To bezproblemowe partnerstwo, które pomaga nam dostarczać produkty najwyższej jakości dla naszych wymagających klientów.”

Więcej na WWW

- reklama -