spot_imgspot_img

Wiosłuj, wiosłuj… do brzegu daleko. Niezbędnik Poligrafa. Podcast. Aktualizacja

- Reklama-

Warsztaty Flekso w swojej ostatniej edycji zaprezentowały zupełnie inne oblicze branży poligraficznej. Przede wszystkim, po raz pierwszy sami przedstawiciele drukarni głośno powiedzieli o bolączkach tej branży. Nikt niczego nie ukrywał, wręcz przeciwnie, w kuluarach rozmowy były bardzo „gorące”. Przy okazji nie zabrakło również całkiem pokaźnej dawki wiedzy związanej bezpośrednio z produkcją, wszak to warsztaty… zatem trzeba było również poświęcić nieco czasu na najważniejsze, czyli sprawy merytoryczne.

Naszymi gośćmi podsumowującymi minioną imprezę są Jacek Galiński i Piotr Lis. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was niezwykle interesujące wydanie podcastu NIEZBĘDNIK POLIGRAFA. Podsumowanie, ale… z małą niespodzianką, bo kto nie był ten może nie wiedzieć, że Jacek Galiński… pomimo tego, że był organizatorem i on został zaskoczony… wiosłem. Ale o tym, jak organizuje się tego typu wydarzenie, co było dodatkowo przygotowane i jak to się stało, że Warsztaty Flekso z edycji na edycję stają się coraz większym wydarzeniem… dokładnie o tym rozmawiamy z naszymi gośćmi.


Czas na podziękowania, które kierujemy do naszych gości… to między innymi: Tadeusz Figurski (TadePack), Marcin Wójcik (LFP Industrial Solutions), Tomasz Kugaudo (Avargraf), Sławomir Iwanowski (Kodak), Paweł Szpil (Reprograf-Grafikus), Jacek Kobyliński (Muller Martini), Łukasz Żarnecki (Heidelberg Polska), Jakub Szczepaniak (Avargraf), Jarek Krasnodębski (Konica Minolta), Piotr Lis (3M), Gabriela Swat (Duplo Polska), Zbigniew Bohdan (Emipak), Małgorzata Szczotka (CMC}, Szymon Symonowicz (Digiprint), Stefan Piotrowski (Agfa), Krzysztof Książek (Digiprint), Zbigniew Jemioło (Digiprint), Izabela Talmont (Emipak), Mirosław Bohdan (Emipak), Paweł Szarubka (Integrator Systemów Poligraficznych), Mateusz Woźniak (Konica Minolta), Alicja Bednarek (Digiprint), Marcin Zaporowski (HP), Łukasz Chruśliński (Mark Andy), Marcin Śpiewok (Silbo), Marta Paprocka (Silbo), Krzysztof Pindral (Heidelberg Polska) Karolina Kępska-Tlaga i Wiktoria Majewska (Vilpol), Andrzej Wasielak (Koenig & Bauer CEE), Marcin Śpiewok (Silbo), Marta Paprocka (Silbo), Lena Chmielewska-Bontron (Mark Andy), Leszek Sienicki (drukarnia SOWA)… i cała grupa tych, których usłyszycie już wkrótce.

Tym samym, bardzo dziękujemy naszym gościom, za pojawienie się i rozmowy praktycznie o wszystkim, co w poligrafii i nie tylko. Dziękujemy również Studio 3po3, w którym nagrywamy właściwie prawie wszystkie materiały. Szczególne słowa uznania dla Jakuba Kurana, który nas zmobilizował i Karolinie Hamlet za sam pomysł i niesamowitą energię – mówi Mirosław Pawliński.

Cała redakcja składa również podziękowanie Wam. To dzięki Wam dobieramy tematy i to właśnie Wy inspirujecie nasze działania. Obiecujemy, że będziemy starali się jeszcze bardziej. Oczywiście, nie bylibyśmy redakcją, gdybyśmy zapomnieli o najważniejszym. Prenumerujcie ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL. To także dzięki prenumeracie realizujemy dużo projektów dodatkowych. Czasami działamy również zupełnie niestandardowo, o czy możecie przekonać się klikając TUTAJ! Do zobaczenia i usłyszenia.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących podnoszenia cen za produkcję i brzmią następująco:

O ile % podnieśliście ceny na realizację usług w ostatnich 3 miesiącach?

Czy planujecie podniesienie cen w najbliższych 3 miesiącach?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00