Dni Oprawy Twardej - Avargraf

Postpress Alliance zdecydował się wspólnie wkroczyć na nową ścieżkę. Digitalizacja jest w tym roku głównym tematem. Nic więc dziwnego, że pierwsze “Open House Postpress Alliance”, wirtualne Dni Otwarte, które odbędą się w dniach 24-27 listopada 2020 roku, posłużą jako platforma dla firm, do przedstawienia oferowanych innowacji.

“Potrzebujemy i szukamy kontaktu z naszymi partnerami biznesowymi i jesteśmy zadowoleni”, mówi zespół marketingu firm partnerskich, aby w tak krótkim czasie postawić na nogi coś tak nowego. To niezbadane terytorium dla wszystkich zainteresowanych. Ani my, ani nasi dealerzy i klienci końcowi nie mamy dużego doświadczenia w spotkaniach na poziomie wirtualnym. Ta koncepcja wiele znaczy dla naszego kierownictwa. Jesteśmy głęboko przekonani, że nawet po pandemii, ukierunkowane koncepcje marketingowe będą wymagały tej dwoistości wirtualnych prezentacji w połączeniu z analogowymi zdarzeniami fizycznymi.

- reklama -- reklama -

Powstały w ten sposób wirtualny salon wystawowy BaumannPerfecta, Bograma, H+H, Hohner, MBO i Wohlenberg będzie oferował odwiedzającym, po wcześniejszej rejestracji, wirtualną wizytę z wycieczką i wiele szczegółowych informacji na temat konkretnych rozwiązań przez cztery dni.

Z drugiej strony zainteresowane strony będą miały bezpośrednią możliwość umówienia się na indywidualne pokazy na żywo, z salonów wystawowych w poszczególnych lokalizacjach firmy. Każdy, kto chciałby zagłębić się jeszcze głębiej w temat, może, jeśli pozwalają na to możliwości podróżowania – oczywiście umówić się również na wizytę indywidualną w dowolnym momencie po imprezie, osobiście.

Chcemy zrealizować i zaprezentować podejście do rynku w sposób informacyjny, ekscytujący, emocjonalny i osobisty. Oto deklarowany cel.

Źródło: BaumannPerfecta

- reklama -Cieszymy się, że jesteś z nami. Zapisz się na newsletter Świata Poligrafii PRO, aby otrzymywać od nas najbardziej wartościowe treści.


ANKIETA!
Bądźcie aktywni! Warto wyrażać swoje zdanie!

Czy zauważyliście, że odbyła się virtual.drupa 2021?

Czy braliście udział w proponowanych sesjach?

Jak oceniasz virtual.drupa 2021?