Dni Oprawy Twardej - Avargraf

Postpress Alliance zdecydował się wspólnie wkroczyć na nową ścieżkę. Digitalizacja jest w tym roku głównym tematem. Nic więc dziwnego, że pierwsze “Open House Postpress Alliance”, wirtualne Dni Otwarte, które odbędą się w dniach 24-27 listopada 2020 roku, posłużą jako platforma dla firm, do przedstawienia oferowanych innowacji.

- reklama -

“Potrzebujemy i szukamy kontaktu z naszymi partnerami biznesowymi i jesteśmy zadowoleni”, mówi zespół marketingu firm partnerskich, aby w tak krótkim czasie postawić na nogi coś tak nowego. To niezbadane terytorium dla wszystkich zainteresowanych. Ani my, ani nasi dealerzy i klienci końcowi nie mamy dużego doświadczenia w spotkaniach na poziomie wirtualnym. Ta koncepcja wiele znaczy dla naszego kierownictwa. Jesteśmy głęboko przekonani, że nawet po pandemii, ukierunkowane koncepcje marketingowe będą wymagały tej dwoistości wirtualnych prezentacji w połączeniu z analogowymi zdarzeniami fizycznymi.

Powstały w ten sposób wirtualny salon wystawowy BaumannPerfecta, Bograma, H+H, Hohner, MBO i Wohlenberg będzie oferował odwiedzającym, po wcześniejszej rejestracji, wirtualną wizytę z wycieczką i wiele szczegółowych informacji na temat konkretnych rozwiązań przez cztery dni.

Z drugiej strony zainteresowane strony będą miały bezpośrednią możliwość umówienia się na indywidualne pokazy na żywo, z salonów wystawowych w poszczególnych lokalizacjach firmy. Każdy, kto chciałby zagłębić się jeszcze głębiej w temat, może, jeśli pozwalają na to możliwości podróżowania – oczywiście umówić się również na wizytę indywidualną w dowolnym momencie po imprezie, osobiście.

Chcemy zrealizować i zaprezentować podejście do rynku w sposób informacyjny, ekscytujący, emocjonalny i osobisty. Oto deklarowany cel.

Źródło: BaumannPerfecta

- reklama -