spot_imgspot_imgspot_img

Wręczenie odznaczeń Zasłużony dla Polskiej Poligrafii

30-lecie Polskiej Izby Druku nie mogło odbyć się bez tego momentu. Jacek Kuśmierczyk, prezes Izby zaprosił na scenę osoby, które zasłużyły się polskiej poligrafii w różnym ujęciu. Czesława Sońta, Jacek Stencel, Jerzy Czubak, Jerzy Petriaszwili, Jerzy Sarama, Marek Pawlak, Marek Szindler, Marek Waliszak, Michał Jarczyński, Piotr Dobrołęcki i Wojciech Barabasz.

Kapituła przyznała wymienionym odznaczenia Zasłużony dla Polskiej Poligrafii. Każdą z tych osób można byłoby opisywać oddzielnie poświęcając wiele miejsca na historię, dokonania itd. Chwila na osobiste gratulacje i za moment wszyscy razem na scenie po raz kolejny do wspólnego zdjęcia. Niezwykle miłe docenienie pracy…

Wspólne zdjęcie…

Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Podcasty

spot_img

Podcast extra

spot_img

Aktualne wydanie

spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Jak najczęściej komunikujesz się ze swoimi klientami?

2. Które portal społecznościowy jest dla Ciebie najważniejszy?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00