spot_imgspot_imgspot_img

Wydruki w formacie A1+ dostępne nawet w domu

- Reklama-

Canon zaprezentował najnowszą drukarkę z rodziny imagePROGRAF. Model TC–20 został stworzony z myślą o odbiorcach, którzy drukują niedużo, ale wymagają wysokiej jakości wydruku (to m.in. branża architektoniczna, inżynieryjna, budowlana, placówki edukacyjne czy hotele). Urządzenie wyróżnia wysoka jakość i zachowanie szczegółowości rysunków w formacie od A4 do A1+. Intuicyjny design, prosty w obsłudze interfejs, wbudowany automatyczny podajnik papieru oraz wykorzystanie nowych, ułatwiających użytkowanie urządzenia pojemników z atramentem sprawiają, że nowa drukarka jest idealnym wyborem dla małych lub tymczasowych przestrzeni biurowych oraz dla pracowników korzystających z możliwości pracy zdalnej.

Nowy imagePROGRAF TC-20 to kompaktowa drukarka, która, choć tworzy wydruki w wielkim formacie, bez problemu zmieści się na biurku lub półce. Może zadrukować 100 stron w formacie A4, 50 stron w formacie A3 lub wykorzystać papier z roli, aby stworzyć wydruki w formacie A1+ (na przykład rysunki techniczne albo dokumentację budowlaną). Wraz z drukarką producent dostarcza łatwe w obsłudze oprogramowanie Direct Print Plus, które zapewnia jakość druku porównywalną z większymi i bardziej zaawansowanymi modelami serii imagePROGRAF (i jest także kompatybilne z innymi drukarkami tej serii).

Jennifer Kolloczek, European Planning, Marketing & Innovation Senior Director, Production Print w Canon Europe, mówi: W ostatnich latach zmieniły się metody naszej pracy. Wraz ze wzrostem popularności pracy hybrydowej przybyło pracowników, którzy swój czas pracy rozdzielają pomiędzy biuro i dom. W efekcie mamy do czynienia z dywersyfikacją miejsc i metod pracy. W poligrafii widzimy wzrastającą potrzebę wprowadzenia nowych rozwiązań dla druku wielkoformatowego, które pomogą pracownikom wykonywać wydruki zarówno w głównym biurze, jak i podczas pracy na odległość.

– Nowa drukarka imagePROGRAF TC-20, wyróżniająca się zwłaszcza niewielkimi rozmiarami, stanowi idealny wybór dla osób wybierających nowoczesny styl pracy. Może łatwo zmieścić się w małej przestrzeni, nie idąc na kompromis w dziedzinie jakości druku. Oprogramowanie, które jest kompatybilne także z innymi modelami serii imagePROGRAF oraz wspiera firmy wybierające pracę hybrydową, sprawia, że drukowanie zarówno z biura, jak i z domu, jest bardzo proste. Nowy model polecamy zwłaszcza do wykonywania szczegółowych rysunków dla branży budowlanej i architektonicznej, turystyki oraz szeroko pojętej edukacji.

Wielkoformatowy druk w małej przestrzeni

Niewielkie rozmiary TC-20 sprawiają, że urządzenie jest idealne dla osób pracujących z domu, a potrzebujących do pracy wydruków w wielkim formacie. Wąska obudowa może być umieszczona na biurku albo szafce. Jej rozmiary nie ograniczają zakresu obsługi drukarki – ładowanie papieru oraz uzupełnianie atramentu może bez przeszkód być wykonane od przodu urządzenia. Użytkownicy, którzy nie są oswojeni z drukarkami wielkiego formatu, nie będą mieć problemu z instalacją roli papieru – wszystko zostało przemyślane i opracowanie w intuicyjny dla użytkownika sposób. Wystarczy włożyć rolę i zablokować ją uchwytami z obu stron.

spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, jakie portale społecznościowe przegląda?

2. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, w jakich portalach społecznościowych działa aktywnie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00