- reklama -

Odkryj technologię, która czyni ją wyjątkową, poznaj historie sukcesów klientów i dowiedz się, co maszyna Jet Press 720S może zrobić dla Twojej firmy. Wyobraziliśmy sobie technologię…

…i wprowadziliśmy ją w życie. Maszyna Jet Press 720S jest owocem wieloletniego doświadczenia i fachowej wiedzy firmy Fujifilm w dziedzinie najlepszych, światowej klasy systemów druku i atramentowych. Urządzenie łączy w sobie absolutnie najlepsze cechy z obu dziedzin – druku offsetowego i cyfrowego. Dowiedz się więcej, co czyni tę maszynę tak niezwykłą i wyjątkową i skontaktuj się z nami, aby porozmawiać z ekspertem od druku, jak mogłaby rozwiązać choćby część problemów występujących na dzisiejszym rynku oraz pomóc w rozwoju Twojej firmy.

Druk atramentowy jest klasą sam dla siebie

W maszynie Jet Press 720S zastosowano sprawdzone, nie mające sobie równych rozwiązania oparte na autorskiej technologii druku atramentowego firmy Fujifilm, zintegrowane w atramentowej maszynie drukującej. Takie jak atramentowe głowice drukujące SAMBATM. Reprezentują one najbardziej zaawansowaną, dostępną obecnie technologię głowic drukujących – umożliwiając druk jednoprzebiegowy w rozdzielczości 1200 dpi w 4-poziomowej skali szarości.

Absolutnie to, co najlepsze z obu dziedzin

Maszyna Jet Press 720S oferuje jakość druku offsetowego oraz zalety druku cyfrowego. Skorzystaj z powtarzalnej ultra wysokiej jakości i niezawodności druku offsetowego. A także z krótkich czasów realizacji, wysokiej wydajności i możliwości dostosowywania druku cyfrowego.

Pobierz wspaniałą, liczącą 150 stron książkę o maszynie Jet Press 720S, aby dowiedzieć się więcej o zastosowanej w niej autorskiej technologii druku atramentowego firmy Fujifilm. Skontaktuj się, aby zamówić wersję papierową wydrukowaną na maszynie Jet Press 720S…

więcej na WWW

- reklama -
A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.