spot_imgspot_imgspot_img

X-Rite i1Pro 3 Plus dla reklamy podświetlanej

- Reklama-

Podczas minionych targów RemaDays 2023 na stoisku firmy Reprograf-Grafikus można było obejrzeć zestaw kalibracyjny, kalibrator wraz z niezbędnym oprogramowaniem i oprzyrządowaniem, zaprojektowany specjalnie na potrzeby wielkiego formatu tj. X-Rite i1Pro 3 Plus, który pozwala zapanować nad zgodnością barw w drukarni wielkoformatowej.

Jak dodał Leszek Bartkowiak, zestaw kalibruje i profiluje druk, zarówno w trybie refleksyjnym jak i transmisyjnym. Kalibruje (linearyzuje) maszyny wielkoformatowe z poziomu RIP-a oraz monitory w studio graficznym. Mierzy wzorniki kalibracyjne na różnych podłożach m.in. papier, poliester, polipropylen, tkanina, laminat, siatka, backlit, winyl, ceramika, drewno.

Leszek Bartkowiak i Daniel Cedzyński

Przy okazji zestaw ten można wykorzystać do pomiaru także reklam podświetlanych, wcześniej kalibrując wzornik na specjalnie przygotowanym podłożu, a następnie można dokonać pomiaru na gotowej podświetlanej reklamie.

Więcej na ten temat w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional – wydanie luty 2023


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 318 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, jakie portale społecznościowe przegląda?

2. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, w jakich portalach społecznościowych działa aktywnie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00