spot_imgspot_img

Xeikon mianuje Smart LFP nowym agentem w Polsce

Xeikon ogłosił nową umowę o współpracy ze Smart LFP na Polskę. Nowy agent będzie obsługiwał sprzedaż wszystkich suchych tonerów i atramentowych maszyn drukujących do etykiet, opakowań elastycznych i kartonu.

Założona w 2019 roku firma Smart LFP powstała z misją oferowania profesjonalnej integracji środowiska produkcyjnego, w oparciu o głęboką wiedzę i wieloletnie doświadczenie na polskim rynku poligraficznym. Jej siedziba znajduje się w Katowicach, w południowej Polsce, gdzie doskonale wyposażone Smart LFP Experience Center oferuje na miejscu prezentacje rozwiązań do druku wielkoformatowego, dekoracji ściennych, wielofunkcyjnego cięcia cyfrowego i oprogramowania ERP. Wraz z nową nominacją, firma wzbogaca te podstawowe kompetencje o szerokie portfolio technologii Xeikon skoncentrowane na aplikacjach. 

“Xeikon jest pionierem technologii cyfrowego druku kolorowego z wieloletnim doświadczeniem na rynku globalnym, co świetnie wpisuje się w nasz własny model biznesowy” – powiedział Adam Ambrożkiewicz, Business Development Manager, Smart LFP. “Jako dystrybutor firmy Xeikon możemy teraz zaoferować naszym klientom kompleksowe rozwiązania dla szybko rozwijających się segmentów etykiet i opakowań. Dopiero co podjęliśmy się tej fantastycznej, nowej możliwości i została ona przyjęta z wielkim entuzjazmem i mamy już kilka projektów w trakcie realizacji. Jest to dla nas bardzo ekscytujący rozwój”.

“Chociaż Smart LFP działa dopiero od kilku lat, jest to zespół bardzo doświadczonych ekspertów w dziedzinie druku z wieloma kontaktami w branży. Ich szybko rozwijająca się działalność i dynamicznie poszerzane portfolio produktów doskonale wpisują się w naszą własną strategię wzrostu” – powiedział Michał Kuczkowski, Sales Manager Poland, Labels & Packaging, Xeikon. “To korzystne dla obu stron partnerstwo pozwoli nam jeszcze bardziej zwiększyć naszą aktywność na dużym polskim rynku, docierając do nowych firm i przybliżając im mnogość możliwości, jakie rozwiązania Xeikon wnoszą do przestrzeni etykiet i opakowań”.

“Widzimy duży potencjał do poszerzenia naszego udziału w rynku poprzez wprowadzenie na pokład lokalnych ekspertów i wierzymy, że Smart LFP stworzy dodatkowe możliwości sprzedaży, co przełoży się na więcej instalacji maszyn Xeikon w Polsce do różnych zastosowań” – podsumował Kuczkowski.

Źródło: Smart LFP

Podpis pod zdjęciem: (L-R) Michał Kuczkowski (Sales Manager Poland, Labels & Packaging, Xeikon) Adam Ambrożkiewicz (Business Development Manager, Smart LFP) i Remigiusz Pokuciński (Business Development Manager, Smart LFP).


Prenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Czy technologia cyfrowa wyprze druk analogowy?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych