- Reklama -spot_imgspot_img

Xerox dołączył do grona najlepszych w branży IT

Druk laserowy i Serwis producenta to kategorie, w których Xerox otrzymał nagrodę IT Champions 2018.

- Reklama-

To właśnie w Xerox w 1977 r. Garry Starkweather zbudował pierwszą drukarkę laserową Xerox 9700. Od tego momentu firma jest uznawana za lidera tej technologii. Tradycja produkcji innowacyjnych urządzeń z technologią druku laserowego kontynuowana jest w ramach najnowszego portfolio 29 urządzeń drukujących VersaLink i AltaLink z technologią ConnectKey.

Oznacza to, że każda drukarka i urządzenie wielofunkcyjne Xerox wyposażone jest w intuicyjne środowisko pracy użytkownika oraz oferuje łączność z urządzeniami mobilnymi i chmurą, umożliwia kompletne zabezpieczenia zgodne z RODO i dostęp do usług zwiększających wartość jak aplikacje czy tłumaczenie na 42 języki.

- Reklama -

A wszystko to zaraz po pierwszym uruchomieniu. Dzięki takim funkcjonalnościom użytkownik może zyskać więcej niż tylko drukowanie, skanowanie czy kopiowanie.

Drugą, równie istotną specjalizacją Xerox jest obsługa serwisowa sprzedawanych urządzeń. Dowodzą tego nagrody, które producent odbiera regularnie w uznaniu dla swoich osiągnięć.

Podobnie było podczas gali IT Champions 2018, wyłaniającej Mistrzów Nowych Technologii. Zwycięskie statuetki w kategoriach Producent – Druk laserowy i Serwis producenta odebrali Rafał Szczap, Prezes Zarządu Xerox Polska oraz Bogdan Ciepłucha, członek Zarządu Xerox Polska.

Badanie zadowolenia klienta jest dla Xerox jednym z najważniejszych procesów. Producent zakłada, że minimum 95% użytkowników ma pozytywnie ocenić oferowane usługi. Podczas badania zadawane są pytania na temat poziomu obsługi Serwisu Xerox, jakości usług oferowanych przez Autoryzowanego Partnera Serwisowego oraz terminowość dostaw.

spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych