spot_imgspot_img

XSYS na Labelexpo Americas 2022

- Reklama-

XSYS wraz z północnoamerykańskim partnerem dystrybucyjnym Anderson & Vreeland, XSYS będzie podkreślał swoje najnowsze innowacje w zakresie produkcji flexoprint.

“Na targach Labelexpo będziemy koncentrować się na tym, jak nasze najlepsze w swojej klasie rozwiązania mogą pozwolić przetwórcom na bycie innowacyjnymi w dostarczaniu produktów swoim klientom i utrzymaniu konkurencyjności w tych trudnych czasach” – powiedział Dan Rosen, Sales Director National Accounts, North America. “Będzie absolutnie fantastycznie spotkać się z branżą ponownie na targach, które są jednym z tych kluczowych wydarzeń, na które wszyscy czekamy. Osobiście zawsze wyjeżdżam z dużą ilością energii po bezpośredniej interakcji z naszymi klientami i wiem, że reszta zespołu czuje to samo.”

System obróbki termicznej nyloflex® Xpress zajmie centralne miejsce na stoisku, aby zademonstrować, jak producenci płyt mogą osiągnąć lepszą i bardziej spójną jakość, szybszą produkcję i łatwiejszą obsługę płyt fleksograficznych. Dzięki temu, że płyty są gotowe w mniej niż godzinę, system może pomóc w skróceniu czasu przestoju maszyny drukującej, spełniając wymagania właścicieli marek dotyczące szybszego wprowadzania produktów na rynek. Płyty termiczne przynoszą również znaczące korzyści w zakresie zrównoważonego rozwoju; na przykład nyloflex® Xpress znacznie zmniejsza zużycie energii, redukując koszty nawet o 94% w porównaniu z często wykorzystywanymi rozwiązaniami rozpuszczalnikowymi.

XSYS jest jedynym dostawcą, który produkuje wszystkie swoje płyty, imagery i procesory, jak również rękawy i adaptery we własnym zakresie, co daje firmie pełną kontrolę nad całym procesem produkcyjnym i możliwość zapewnienia bardziej spójnego serwisu i wsparcia. Jako numer 1 lub 2 w większości obsługiwanych segmentów, firma XSYS posiada najszersze portfolio produktów i marek, które obejmuje płyty i urządzenia termiczne nyloflex® solvent i nyloflex® Xpress, płyty i urządzenia do typografii nyloprint®, rozpuszczalnik do zmywania nylosolv®, rękawy i adaptery rotec®, wywoływarki ThermoFlexX TfxX, urządzenia do obróbki płyt ThermoFlexX Catena oraz rozwiązania w zakresie przesiewania powierzchni Woodpecker.

Przed targami zespół północnoamerykański mówił o swoim zaangażowaniu w branżę etykiet i opakowań oraz o tym, jak oddzielenie się od Flint Group wyostrzyło jego koncentrację.

“Jako XSYS jesteśmy silniejszą i bardziej skoncentrowaną jednostką, która może szybko reagować na naszych klientów i wszelkie zmiany na rynku” – powiedział dyrektor zarządzający ds. płyt, Eric Gibbs. “Możemy również zagwarantować, że nasze płyty i urządzenia będą działać bezproblemowo w całym procesie prepressu i w drukarni, po prostu dlatego, że projektujemy, rozwijamy i produkujemy wszystkie nasze własne płyty, rękawy, adaptery i sprzęt do obróbki. Jest to unikalna oferta na rynku, z której nasi klienci czerpią ogromne korzyści.”

Źródło: XSYS


Prenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie brzmi następująco:

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych