- Reklama -spot_imgspot_img

XSYS ogłasza podwyżki cen dla produktów nyloprint®

- Reklama-

Firma XSYS ogłosiła wprowadzenie podwyżek cen w całej gamie produktów nyloprint® od 1 lutego 2022 roku. Podwyżki są bezpośrednią odpowiedzią na bezprecedensowe poziomy inflacji kosztów, które do tej pory były łagodzone przez XSYS poprzez różne inicjatywy i projekty redukcji kosztów, jak również usprawnienia technologiczne i inne zyski wydajności.

Jednakże w 2021 roku inflacja kosztów absorbowana przez XSYS wzrosła do niespotykanego poziomu. Inflacja kosztów jest przenoszona przez dostawców i jest obecna w wielu kosztach wejściowych, jak wyszczególniono poniżej:

- Reklama -

Dostawcy surowców i materiałów wsadowych wprowadzają dwucyfrowe podwyżki cen. Gwałtownie rosnące koszty gazu i energii elektrycznej spowodowały znaczną inflację kosztów produkcji XSYS, a także wzrost kosztów ponoszonych przez dostawców. Rosną koszty frachtu, przy czym World Container Index wynosi +15% od lipca 2021 roku. Ma to wpływ na dostawy surowców, jak również na fracht morski i lądowy w ramach sieci łańcucha dostaw XSYS. Dodatkowa inflacja zaobserwowana w 2021 roku nie wykazuje oznak wycofania się. W rezultacie, XSYS wprowadzi podwyżkę cen o 7% do 15% w całym asortymencie produktów nyloprint®, z dniem 1 lutego 2022 roku.

“Zabezpieczenie dostaw naszych produktów w odpowiednim czasie do klientów pozostaje naszym priorytetem. Będziemy utrzymywać pełne wsparcie dla naszych klientów w postaci serwisu technicznego i wysokiej jakości produktów w tym trudnym okresie gospodarczym”, powiedział Friedrich von Rechteren, Global Commercial VP w XSYS. “Co więcej, XSYS będzie nadal inwestować w projekty i napędy efektywnościowe mające na celu przeciwdziałanie inflacji tam, gdzie to możliwe.”

Źródło: XSYS

Prenumeruj e-Newsletter

Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii związanej z tematami komunikacji.

Jak długie informacje prasowe czytasz?

Co decyduje o Twoim zainteresowaniu daną informacją?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych