XXII Sympozjum firmy Chespa trwa w najlepsze. Kolejną prezentację poprowadził Silvio Matitza, który przedstawił technologię zabezpieczania produkcji poligraficznej technologią DIGIMARC BARCODE. Jak się okazuje, technologia ta zdobyła już uznanie wielu klientów poszukujących zabezpieczeń w procesie produkcji na terenie Niemiec.

Kodowanie opakowań to bardzo szeroki temat. Nie tylko związany z zabezpieczaniem produktów, ale także z nanoszeniem dodatkowej informacji na produkt, która nie jest widoczna „gołym okiem”. Wystarczy do telefonu wgrać odpowiednią aplikację dostępną bez opłat i już można korzystać z jej zalet.

Jedną z nich jest możliwość zadrukowania w tej technologii np. na produkcie dodatkowej informacji o jego składzie, recyclingu bądź dodatkowe informacje marketingowe, które mogą pomóc w sprzedaży oferowanych produktów…

Co więcej? To już w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional – wydanie grudniowe.

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.