- Reklama -spot_imgspot_img

Yuichi Ishizuka nowym prezydentem i CEO Canon w regionie EMEA

- Reklama-

Canon ogłosił dziś zmianę na stanowisku prezydenta i CEO Canon EMEA. Po sześcioletniej kadencji, ustępującego prezydenta Rokusa van Iperena zastąpi na tym stanowisku Yuichi Ishizuka.

Rokus van Iperen, ustępujący CEO Canon EMEA i starszy dyrektor zarządzający Canon Inc., po pełnej sukcesów karierze w firmie Océ NV od 2012 r. pełnił funkcję prezydenta i CEO Canon Europe. Koordynował – zakończoną wielkim sukcesem – integrację Canon i Océ, a także kilka innych integracji, które wpisały się w strategię firmy opartą na sukcesywnym rozwoju portfolio o nowe, cyfrowe produkty i rozwiązania. Miał ogromny udział w budowaniu silnego portfolio rozwiązań Canon dla biznesu w kluczowych obszarach, w tym m.in. sieciowych systemów bezpieczeństwa (NVS).

- Reklama -

Yuichi Ishizuka, poprzedni prezes i dyrektor operacyjny Canon USA, od 1 kwietnia pełni funkcję prezydenta i CEO Canon w regionie EMEA. Obecnie będzie odpowiadał za procesy operacyjne Canon w 120 krajach, w których firma zatrudnia około 18000 pracowników. Przychody Canon EMEA stanowią aż 25 proc. przychodów globalnych firmy Canon.

W nowej roli Yuichi Ishizuka będzie odpowiedzialny za umocnienie pozycji Canon w kluczowych segmentach rynkowych, a także nadzór nad procesami rozwoju na istotnych, z punktu widzenia firmy, polach biznesowych, m.in. w takich obszarach jak NVS, rozwiązania dla przemysłu i druk komercyjny.

Yuichi Ishizuka zajmował wysokie stanowiska w spółkach Canon w Ameryce Północnej, Środkowej i Południowej oraz Japonii, dzięki czemu posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi projektami w różnych regionach świata. Nowe stanowisko będzie jego pierwszym stanowiskiem, w ramach spółek Canon, na kontynencie europejskim.

Canon jest czołowym dostawcą rozwiązań obrazowania zarówno dla klientów detalicznych, jak i instytucjonalnych w regionie EMEA. Potwierdza to liczba naszych klientów oraz ogromne doświadczenie biznesowe – w ubiegłym roku świętowaliśmy 60-lecie obecności naszych innowacyjnych produktów i rozwiązań regionie EMEA – przyznaje Yuichi Ishizuka. – Jestem zaszczycony, że będę mógł pracować z tak znakomitym zespołem fachowców i nadzorować rozwój organizacji w tym bardzo ekscytującym i dynamicznym dla nas okresie.

Na podstawie informacji firmy Canon

spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych