- Reklama -spot_imgspot_img

Z firmą Duplo na Festiwalu Druku

- Reklama-

Duże zainteresowanie prezentowanymi rozwiązaniami, a także zrealizowana sprzedaż, rozpoczęte rozmowy handlowe dotyczące kolejnych urządzeń – to tylko niektóre sukcesy, jakie odnotowała firma Duplo Polska na Festiwalu Druku. Impreza targowa, w której wzięła udział już po raz kolejny, prezentując swoją bogatą ofertę, odbywała się w dniach 12-13 września br. w Warszawie.

„Tematem przewodnim naszej tegorocznej prezentacji podczas Festiwalu Druku była introligatornia cyfrowa i lakierowanie 3D – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzająca Duplo Polska. – Tegoroczna edycja tej imprezy zgromadziła wprawdzie nieco mniej odwiedzających, jednak – co podkreśla wielu wystawców – były wśród nich osoby zainteresowane konkretnymi rozwiązaniami. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się nowy system do lakierowania UV 3D – Duplo DuSense DDC-810”.

Duplo DuSense DDC-810 to rozwiązanie, które – dzięki możliwościom lakierowania wybiórczego – pozwala zaoferować klientom produkty wyróżniające się spośród innych dostępnych na rynku. Technologia w nim zastosowana umożliwia łączenie na jednym obrazie jednolicie krytych powierzchni z drobnymi detalami.

- Reklama -

Poza wspomnianą maszyną do lakierowania wybiórczego firma Duplo Polska zaprezentowała podczas Festiwalu Druku popularne wśród użytkowników na całym świecie (w tym w Polsce) urządzenie Docucutter 616Pro, które znalazło tu swojego kolejnego nabywcę. Jest ono dedykowane krótkim seriom i zróżnicowanym zleceniom.

Goście odwiedzający stoisko firmy mogli także zobaczyć w pracy „na żywo” Touchline CF-375 – zintegrowany system bigujący i falcujący, który łączy dwie operacje w jednym procesie. Wykorzystuje on unikalne rozwiązanie, pozwalające na bigowanie bez pękania zadrukowanej powierzchni, co jest szczególnym problemem w drukarniach cyfrowych.

spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych